Плитка

Види пластикових підлогових покриттів - все, що вам потрібно знати

Види пластикових підлогових покриттів - все, що вам потрібно знати Багато господарі будинків воліють вінілові підлогові покриття через їх доступності, довговічності і різноманіття доступних дизайнів. Існує кілька типів вінілових підлогових покриттів від листів і плитки до шаруватого вінілу з друкованим малюнком і більш важкого мозаїчного вінілу.

Незалежно від класу і форми, всі такі покриття виготовляються з м'яким підстильних шаром всередині між зносостійким шаром і підкладкою. Цей підстильний шар дає додатковий комфорт при ходінні по покриттю, що робить недорогий вініловий паркет підходящим для будь-якої частини вашого будинку, будь то ванна кімната, кухня або навіть спальня.

Дешеві вінілові покриття доступні в різних кольорах і варіантах і можуть імітувати зовнішній вигляд натуральних матеріалів, таких як деревина, кераміка або камінь. Якщо ви хочете оформити кімнату в певному стилі, вініл стане кращим вибором.

При покупці недорогого вінілу необхідно зрозуміти, які саме типи підлогового покриття найкращим чином будуть відповідати вашим потребам і цілям. Вінілові листи і плитки мають свої переваги і недоліки в залежності від типу підлоги в будинку і частоти ходіння по ньому.

Види пластикових підлогових покриттів - все, що вам потрібно знати
Види пластикових підлогових покриттів - все, що вам потрібно знати

Вінілові листи підходять навіть тим, чий бюджет обмежений. Вони доступні шириною в шість, дев'ять або дванадцять фунтів, з підкладкою з матеріалів, стійких до вологи та плісняви. Крім наявності підстилаючого шару з піни, особливість також вигідно відрізняє недорогі вінілові покриття від лінолеуму і близьких до нього матеріалів. Недоліком останніх якраз є схильність до легкого промоканию і забруднення з-за цвілі.

Так як вінілові листи проводять суцільним пластом, їх важче ремонтувати, якщо частина підлоги пошкоджена - заміна окремих ділянок буде виглядати грубо, так що вам доведеться переукладати все покриття.

Якщо ви хочете щось більш складне і більш високої якості, вінілова плитка стане відмінним рішенням. Вона випускається у вигляді дванадцяти - і вісімнадцятидюймових квадратів з клейким шаром для фіксації до підлоги. Однак ця клейова основа згодом ускладнює видалення вінілової плитки, тому вона не підходить для тимчасового настилу. Але разом з тим це робить ремонт плиткового статі більш зручним, так як ви зможете замінити тільки ту частину, яка пом'ята або пошкоджена.