Плитка

Тротуарна плитка, як цінний продукт для всіх будівельників

Тротуарна плитка, як цінний продукт для всіх будівельників Якщо стало звичним мислити про те, що дизайн вулиць це в основному заслуга архітекторів або озеленювачів міста - то такий тип мислення давно застарів. Тільки уявіть, що по ходу зору виникає не тільки красиві галявини, рівне вистрижені газони з прекрасними будовами, а ще тріщини на асфальті або бетоні.

Плитка для тротуаруЗвичайно, все відразу погодяться, що естетика у даного «пейзажу» відсутня. Але ось на підмогу прийшов нововведення в будівництві доріг і тротуарів. Цей дорогоцінний подарунок піднесли виробники тротуарної плитки у вигляді її самої.

Домоглися виробники такої краси з допомогою новітніх технологій розробляються вченими-хіміками. За допомогою цього високотехнологічного і естетично привабливого матеріалу, стало можливим привести вулиці міст у стан з оцінкою 5+. Зовсім нещодавно цей продукт мав тільки один колір, а форма його мала лише три відмінності: це квадрат, трикутник і прямокутник. У що перетворився плитковий ринок зараз навіть говорити страшно від захвату, він просто рясніє різноманітністю фарб і форм.

Тротуарна плитка, як цінний продукт для всіх будівельників
Тротуарна плитка, як цінний продукт для всіх будівельників

Основні плюси тротуарної плитки

• Довговічність матеріалу. Це один з найважливіших і невід'ємних плюсів плитки порівняно з асфальтом або бетоном.

• Простота монтажу. Плитка легко лягає з допомогою мінімальної кількості інструментів (гумовий молоток ).

• Відсутність калюж. Вода просто стікає у зазори між плиткою, не утворюючи океану з калюж або струмків.

Тротуарна плитка, як цінний продукт для всіх будівельників
• Стійкість до погодних умов. Плитка не розмокає від вологи, не плавиться при сильній спеці як асфальт.

• Можливість демонтажу. Якщо виникає необхідність у проведенні яких підземних комунікацій або ж просто замінити плитку на нову, то необхідний ділянку просто розбирають і проводять необхідні роботи

Дуже популярним стало застосування продукту дачниками всі регіонів країни, всі прагнуть викласти свої тротуарні доріжки біля своїх дач саме цим матеріалом. У всіх країнах Євросоюзу тротуари викладені саме цим високоякісним матеріалом, що ще раз підтверджує те, що вибір тротуарної плитки – правильний вибір.

Так що варто помітити, матеріал має широкий список плюсів, і напевно мізерний список мінусів, про які поки невідомо, він визнаний європейцями, а вони, неякісними продуктами не користуються. Тому вибір безумовно потрібно робити в бік цього матеріалу.