Плитка

Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати

Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати Ванна кімната – один з найважливіших елементів квартири, вона повинна радувати око, бути функціональною і безпечною. Необхідно враховувати багато факторів, такі як вологість, прохідність, постійне потрапляння води на поверхні, наявність розеток в кімнаті, рівномірне освітлення і так далі.

Однак у завданнях функціональності велику роль грає сантехніка, а головне ванна.

Поширення, ще з 19-го століття, отримало виконання ванн з емальованого чавуну. Вони довговічні, однак емаль, що покриває їх, з часом жовтіє, тріскається, сколюється.

Сталеві ванни, одержувані штампуванням, пофарбовані емалевою фарбою менш довговічні, ніж чавунні. А, до того ж, мають високий рівень шуму при попаданні крапель на поверхню. З-за високої теплопередачі вода в таких ваннах швидко остигає.

Прогрес не стоїть на місці і матеріали, які раніше використовувалися тільки на виробництві, знайшли застосування в побуті. Так, поліметилметакрилат, який раніше вживався для оборонних цілей, зараз використовують для виробництва акрилових ванн які до речі можна придбати в інтернет магазині v-vannu.ru, які швидко завоювали популярність.

Мінусів у таких ванн трохи, з них варто назвати те, що при поганій якості матеріалу, ємність може потріскатися. Тому, вибирати ванни необхідно лише у перевірених та зарекомендували себе виробників. Інші мінуси відносяться скоріше до її експлуатації. Так, не рекомендується чистити таку ванну порошком – неминуче поява подряпин.

Переваги акрилових ванн є:

• Легкість. Порівняно з чавунними ваннами вони мають невелику вагу (близько 20 кг), що знижує навантаження на підлогу, спрощує монтаж і транспортування;

• Різноманітність за своїми формами, розмірами, колірним рішенням. Сучасні технології формування дозволяють виконати будь-які ванни з додатковими функціональними пристроями (наприклад, гідромасаж);

• Властивості акрилу запобігають розмноженню бактерій, а крім того, матеріал не вступає в реакцію з хімічними речовинами і ванна не тьмяніє, не жовтіє, на ній не з'являються плями;

Акрил дозволяє зберігати температуру води тривалий час.

Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати
Акрил vs метал ванну з якого матеріалу краще вибрати

Властивість поглинати звуки призвело до того, що акрил стає головним фаворитом встановлення душових піддонів - удари крапель практично не чути.

Сприйнятливість до барвників дозволяє створити ванну будь-якого кольору. Це надає можливість підібрати ванну під колір кахлю або керамічної плитки. В даний час, кольорові ванни купують так само інтенсивно, як і класичні білі.

Легкість акрилу в обробці дозволила виробникам експериментувати з формами ванни. Зараз, можливо замовити індивідуальний проект ванни, який може відрізнятися витонченістю виконання. Тим не менш, вишуканість ліній не впливає на функціональність – гідромасаж, бульбашкові обволікання і багато іншого. Всього цього можна досягти з використанням акрилу.