Плитка

Кухонна підлога

Кухонна підлога Пол на кухні може зазнавати різних видів навантажень. Найбільш прості види ушкоджень, падіння предметів, здатних пошкодити покриття, начебто вилок або ножів, або пролитий окріп.

При цьому, підлога має бути зносостійким і легко миється. У тій зоні, де проводиться процес приготування їжі, а значить, ймовірність пошкодження підлогового покриття більш висока, слід застосовувати покриття з керамічної плитки. Плитку не складно підібрати до різних видів обробки. Однак, плитка може зруйнуватися від падіння на підлогу важкого предмета.

Певною популярністю користується ламінат, він же ламінований паркет. Такий матеріал, одержуваний з пресованої деревини, формують з деревних відходів, а потім покривають захисною плівкою. При цьому ламінат може імітувати плитку з граніту або мармуру. Правда, міцності подібної плитки ламінат не отримує. Тому таке підлогове покриття краще застосовувати в зоні прийому їжі, де є менше ризику пошкодити його. Там ламінат прослужить досить довго.

Втім, замість ламінату може застосовуватися і лінолеум, він навіть зручніше в ряді випадків. Поверхня лінолеуму володіє високою механічною стійкістю. Цей матеріал прослужить багато років, якщо його якісно змонтувати. Пил, бруд або пісок, набившиеся під лінолеум швидко приведуть його в непридатність. Вони викличуть стирання не захищеної задньої сторони. Лінолеум кріплять до підлоги на клей, або на спеціальні цвяхи. Використовують у складних зонах звичайний, а не елітний лінолеум.

Кухонна підлога
Кухонна підлога

На кухні застосовується покриття з деревини, особливо у зоні прийому їжі. У робочій зоні можна використовувати декінг. Декінг має вигляд дерев'яної дошки, хоча і є www.hccomposite.com. Пошкодити такий матеріал не просто, його застосовують, наприклад, облаштування терас і доріжок для саду на дачах, або в котеджах. Більш сучасним матеріалом для покриття підлоги на кухні можна вважати і тривимірний підлогу, виконуваний з полімерів. Така підлога називають наливним, він наливається на підготовлену поверхню і застигає, стаючи міцним покриттям.