Плитка

Можливості полівінілхлоридної плитки

Можливості полівінілхлоридної плитки Полівінілхлорид – це довговічний матеріал, що має прийнятну вартість. З нього роблять пластикові вікна, одноразовий посуд, лінолеум і підлогове покриття.

Першими стали виготовляти полівінілхлоридну плитку тайванські фахівці. Вони працювали над плиткою, поки не перетворили її мінуси в плюси. Завдяки цьому плитка стала міцною. Нею в житлових приміщеннях і громадських будівлях, облицьовують підлогу. Таку плитку часто використовують у супермаркетах і банках. Сьогодні полівінілхлоридна плитка отримала широке поширення по світу.

Якщо порівняти полівінілхлоридну плитку з ламінатом, то відмінністю її буде, те, що вона може протистояти хімічних сполук, таких як побутова хімія. При цьому вона не втратить свої функціональні властивості і зовнішній вигляд.

Порівняно з кахлем плитка не боїться ударів. Це не залежить навіть від сили ударів. Температура плитки така ж, як температура навколишнього середовища. Тому не виникають неприємні відчуття, якщо пройтися по ній босоніж.

Не будуть розчаровані і цінителі краси. Покриття на основі полівінілхлориду може імітувати фактуру інших матеріалів. Наприклад, каменю, вовняного килима або дерева. Від товщини плитки залежить і її стійкість.