Плитка

Тротуарна плитка сухого пресування

Тротуарна плитка сухого пресування На даний момент існує декілька видів покриттів для поверхні доріг, тротуарів, парків та іншого. Може укладатися класичний і звичний асфальт, однак, на його заміну все частіше приходить тротуарна плитка сухого пресування, яка відрізняється багатьма позитивними якостями, про які піде мова нижче.

З великим асортиментом плитки ви можете ознайомитися за наступним посиланням - http://trotuarochka.kh.ua/plitka.html.

Тротуарна плитка сухого пресування

Переваги тротуарної плитки сухого пресування:

• відрізняється стійким насиченим кольором, який здатний зберегтися протягом 30 років;

• мощена поверхня може мати ексклюзивну колірну гаму (якщо використовується технологія КолорМикс, кількість кольорів збільшується до 50);

плитка має унікальні габарити;

• відмінно чинять опір зносу і різних пошкоджень;

• здатні вбирати воду;

• продукція супроводжується сертифікатами відповідності та паспортом якості;

• завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам можна відзначити, що подібний матеріал є не тільки міцним, але і стійким до мінусових температур і водостійким, за що відповідає дрібнозернистий бетон, що входить до складу сировини.

Тротуарні плитки сухого пресування широко застосовуються в багатьох цілях, наприклад, коли потрібно мощення міських вулиць, укладання смуг розгону транспортного, зупинок, терміналів, приміщень і так далі. Протягом багатьох років подібний вид плитки успішно застосовується і довів те, що вона практична і довговічна. Варто зауважити, що експлуатаційний термін даної плитки здатний досягати 50 років. А завдяки різним квітам матеріалу за допомогою цієї тротуарної плитки можна оформити будь-яку дизайнерську ідею, яка відмінно буде виглядати на заміській ділянці. В залежності від форми і способу монтажу розрізняють кілька видів плитки. Зараз доступні різні текстури матеріалу, аж до імітації натуральних каменів.

Особливості виробництва сучасної надійної плитки

Для виробництва описуваної плитки використовується дрібний щебінь, змішаний з грубозернистим піском. Перш ніж проводити укладання у форму для пресування, в таку суміш додатково додають воду. Прес-форма характерна своїми вібраціями, за рахунок яких суміш починає перемішуватися і приймати однорідну структуру. Варто зауважити, що вібропресування – не єдиний спосіб обробки. Сучасну плитку також шліфують, полірують, штучно старять і обробляють за допомогою дробеструйной машини.

Будь-який спосіб використовується з тією метою, щоб додати матеріалу унікальний зовнішній вигляд і продовжити його експлуатаційний термін.

Місця застосування сухопрессованной плитки

Така плитка має геометрично правильні форми, що забезпечує легку укладку. Відмітна особливість такої тротуарної плитки зводиться до того, що вона має шорстку поверхню, тому успішно укладається у багатьох місцях, чи то транспортна зупинка або міська вулиця. Саме завдяки шорсткості на такому матеріалі можна посковзнутися, так і зовнішній вигляд досить привабливий.