Плитка

Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні

Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні Стіни на кухні обов'язково повинні бути захищені від вологості і жиру, крім цього, вони повинні мати привабливий дизайн і бути зручними в процесі прибирання.

Прекрасним варіантом вирішення цієї проблеми монтаж кахельної плитки, адже вона допоможе створити відмінний інтер'єр і буде мати абсолютну стійкість до агресивного впливу різноманітних факторів. Таку роботу можна виконати самостійно, а можна довірити професіоналам.

Монтаж кахельної плитки здійснюється у декілька кроків:

1. Розмітка. Вона може здійснюватися по діагоналі, по перев'язці або за способом укладання «шов в шов».

2. Створення спеціального розчину. Розчин для укладання плитки можна купити в будь-якому будівельному магазині. Він розлучатися в чистій ємності, а його змішування повинно проходити строго за вимогами виробника.

3. Нанесення розчину на кахель і стіну.

4. Безпосереднє укладання плитки. Для отримання високоякісних і красивих швів під час укладання, потрібно обов'язково застосовувати пластмасові хрестики.

5. Затирка. Після повного висихання розчину всі хрестики прибираються, а шви між кахлем затираються спеціальної вологостійкої затіркою.

Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні
Основні кроки монтажу кахельної плитки на кухні

Вона має безліч видів з різним забарвленням.

Крім цього, затірку можна використовувати тоді, коли є бажання оновити стару плиткову кладку. Для цього потрібно видалити стару затірку і нанести нову. Вона чудово оновить інтер'єр вашої кухні.