Плитка

Утеплення фасадів у цегляних будівель найбільш популярні рішення

Утеплення фасадів у цегляних будівель найбільш популярні рішення Незважаючи на появу в сфері сучасного житлового будівництва нових інноваційних методик, цегла сьогодні залишається одним з найбільш широко затребуваних будматеріалів.

І це зовсім не випадково, адже побудовані з нього вдома, як відомо, практично повністю позбавлені будь-яких серйозних недоліків, за винятком хіба що тільки потреби в облаштуванні додаткового утеплення. При цьому найбільш оптимальним рішенням тут, без всякого сумніву, вважається виключно зовнішнє утеплення, оскільки додатковий ізоляційний шар, в подібній ситуації, зазвичай не тільки виконує своє справжнє призначення, але ще й охороняє основні стіни від різних зовнішніх несприятливих впливів.

Утеплення за допомогою пінопласту

Даний метод утеплення сьогодні вважається найбільш популярним варіантом, що, природно, зумовлено неймовірною дешевизною подібного утеплювача. В ході облаштування такої теплоізоляції, стінові поверхні з зовнішньої сторони спочатку обшиваються листовим пінопластом, а потім додатково армуються і оштукатурюються. У вигляді остаточної обробки, при такому способі утеплення, найчастіше використовуються різні види декоративних штукатурок, або спеціальна фасадна плитка. Однак, при всьому при цьому, у пінопласту також присутній і один досить серйозний мінус, що полягає у його практично повної паронепроникність. Саме тому, у разі його застосування дуже важливо обов'язково облаштовувати максимально ефективну вентиляцію.

Утеплення за допомогою мінвати

Утеплення фасадів у цегляних будівель найбільш популярні рішення
Методика монтажу подібного ізоляційного матеріалу здійснюється в точності так само, як і у випадку з пінопластом, правда мінвата, при цьому, чудово проводить пар і абсолютно не горить. До того ж, даний вид утеплювача ще і відноситься до категорії істинно натуральних продуктів, і абсолютно не має в своєму складі ніяких небезпечних для людини складових.


Теплоізоляція за рахунок застосування теплої штукатурки

У складі такого виду штукатурки, крім традиційного цементу і піску, також ще присутні і спеціальні полістирольні гранули, які як раз і наділяють її чудовими теплоізоляційними властивостями. До найбільш суттєвих переваг у такої штукатурки, насамперед, варто віднести її абсолютну негорючість, а також здатність без праці витримувати абсолютно будь-які варіанти фінішної облагороджування, включаючи навіть застосування плитки з природного каменю.