Плитка

Як зберегти тепло в лазні

Як зберегти тепло в лазні Гарна тепла лазня – мрія багатьох людей. Тільки такий результат, на жаль, можна отримати у перші кілька років після будівництва лазні.

Потім будівля почне все сильніше «віддавати» вулиці тепло, що призводить до зменшення спека в саме бані, тому рекомендую відразу утеплити підлогу, про те stroy-banya.com ми поговоримо в наступній статті.

У цьому випадку необхідно здійснювати роботи по утепленню даної будівлі.

Заходи безпеки:

Лазня забезпечує людину не тільки високою температурою, але і підвищеною вологістю. Також разом з цим підвищується рівень пожежонебезпеки.

Виходячи з цих параметрів, необхідно вибирати такий варіант утеплюючих матеріалів, які не будуть вбирати велику кількість вологи та у яких низький рівень можливого загоряння.

Не бажано використовувати:
- Пінопласт. Даний матеріал під час пожежі має високу токсичність, що призводить до небажаних наслідків. Багато можуть звернути увагу на той факт, що пінопласт займається тільки при безпосередньому контакті з вогнем. Тільки чи варто ризикувати?
- Мінеральна вата в чистому вигляді. Такий утеплювач швидко вбере в себе вологу, що призводить до втрати теплоізоляційних властивостей. Якщо провести захист вати пароізоляційною плівкою, то ефект буде зовсім іншим.

Як зберегти тепло в лазні
Способи утеплення лазні:

- Стеля. Як і під час будівництва будинку, стелі лазні приділяється особлива увага. Чим товще утеплювач на стелі, тим вище температура усередині лазні. Найкраще утеплити стелю, ніж стіни.
- Стать. Також тепло може йти через підлогу, тому варто виробляти утеплення і під ногами. Найкращий варіант – щільне піноскло. Поверх утеплювача можна покласти дерев'яну підлогу або викласти плитки. Тільки останній варіант буде робити ефект холодної підлоги.
- Фольга. На сьогоднішній день великою популярністю стала користуватися тепловідбивна паронепроникна фольга. З її допомогою можна на довгий час утримати високі температури в парильні.

Варто пам'ятати! Утеплення лазні необхідно здійснювати таким чином, щоб вона підтримувала високі температури, але в теж час з легкістю провітрювалася. Це зменшує ризик загоряння.

Якщо здійснити якісне утеплення власної лазні, то в результаті можна буде отримувати максимальне задоволення від безпосереднього процесу миття. Про те stroy-banya.com ви можете дізнатися тут stroy-banya.com