Плитка

Переваги вібропресованої тротуарної плитки

Переваги вібропресованої тротуарної плитки Якщо розглядати вібропресовану тротуарну плитку, то можна відзначити, що вона є новітньою розробкою європейських інженерів. Спеціальна формула виробництва дає можливість розробляти воістину якісний матеріал, який відрізняється своїми характеристиками міцності і морозостійкістю.

Ще одна перевага цього методу виробництва – плитка виходить геометрично правильної форми, завдяки чому поступово витісняє з ринку гранітне покриття. Купити тротуарну плитку в Дніпропетровську можна на сайті компанії ТОВ «СтройКомфорт».

Переваги вібропресованої тротуарної плитки

Позитивні якості вібропресованої плитки:

• доступність;

• для виробництва застосовується бетон, який не стане створювати радіаційний фон, чого не скажеш про граніті;

• матеріал є універсальним, тому виробляти плитку можна будь-якого розміру, кольору і малюнка. До того ж він досить простий в плані обробки;

• завдяки шорсткій поверхні така плитка є відмінним покриттям в зиму. Це властивість робить її практично не слизькою, а подібний момент дуже актуальне для російського клімату.

Особливості виробництва

В першу чергу заготовляють суміш з бетону. Варто відзначити, що сама суміш повинна бути особливо жорсткою, тому в неї додають невелику кількість води. І, щоб перемішати цю масу, потрібно використання спеціального планитарного бетонозмішувача. У процесі виробництва також задіюються комп'ютери, які фіксують рівень вологості суміші.

Далі суміш завантажують у прес-форму. Вібропресування – той спосіб виробництва, який відрізняється не тільки впливом преса на масу, але й тим, що застосовуються особливі вібраційні установки, завдяки яким забирається зайва волога і повітря. В результаті суміш виходить особливо щільної, що сприятливо позначається на характеристиках міцності, рівні стійкості до мінусових температур і низькому водопоглинанні.

Особливості кольорової плитки

Якщо ви вирішили використовувати для укладання вібропресовану тротуарну плитку, варто зауважити, що за кольором вона не обов'язково повинна бути схожа на бетон. Інженери з Європи подбали про це і розробили унікальну технологію. В процесі виготовлення відбувається заміс основного і облицювального бетону. Пояснюється такий стан справ тим, що барвник високої якості є недешевим задоволенням. І, якщо його використовувати, то кінцева продукція значно зросте в ціні.

Даний метод відрізняється деякими особливостями: спочатку в прес-форму заливається класичний бетон сірого кольору, а далі включається вібраційна установка. Після його осідання звільняється місце, яке заповнюється кольоровим бетоном і формування плитки триває. Такий метод виробництва не позначається на міцності матеріалу та інших якісних характеристиках, хіба що дозволяє заощадити чимало коштів на барвниках. Саме це є причиною доступною вартості вібропресованої плитки. Виріб високої якості здатне прослужити понад 10 років, при цьому витримуючи найсуворіші навантаження.