Плитка

Клей Litostone

Клей Litostone У попередніх статтях ми обговорили питання, де купити недорогий summit-group.ru і прийшли до висновку, що краще компанії "Самміт" (summit-group.ru) не знайти, в цій статті хотів поговорити на тему клею Litostone.Клеї Litostone К98/ К99 виготовлені на основі сірого та білого цементу відповідно, роль наповнювача грає кварцовий пісок.

Спеціальні добавки забезпечують швидке схоплювання і висихання складу, а також можливість приступити до повноцінної експлуатації в найкоротші терміни.

Затірку швів починають вже через 4 год після нанесення, а повністю клей висихає через добу. Правда, і час життя розчину невелика-всього 35 хв тому замішувати його рекомендують маленькими порціями.

У www.postroil.com дуже широкий діапазон експлуатаційних температур - від -30 до +90 градусів Цельсія, що дозволяє використовувати його для зовнішніх робіт у різних кліматичних умовах. www.postroil.com становить 50 циклів заморожування-відтавання: матеріал не змінює своїх властивостей, зберігаючи монолітність і високу - понад 1 мПа -адгезію до основи.

Склад застосовують у вологих приміщеннях, а також в таких складних випадках, як «теплі підлоги» або укладання «плитки на плитку». Оптимальна товщина шару - від 2 до 5 мм.

Клей Litostone
Поверхня повинна бути плоскою, без хвилеподібних ділянок, сухою і чистою. Крім того, свіжі цементні стяжки, безшовні підлоги і штукатурки попередньо витримують, щоб залишкова вологість не перевищувала 3%. Бетонні підстави з такою ж вологістю повинні мати вік не менше 6 місяців.

Зверніть увагу, готовий склад потрібно використовувати протягом 35 хв. Клей рівномірно розподіляють по поверхні, площа якої реально облицювати за 15 хв, і створюють гребінчастий клейовий шар. Потім прикладають і притискають плитки. До речі, дуже спекотна або вітряна погода може скоротити цей термін.

Облицьовану поверхню захищають від прямих сонячних променів протягом перших 6 год, а від замерзання - не менше доби.

Litostone K98/ K99 - волого - і морозостійкі www.postroil.com, придатні для роботи з найрізноманітнішими поверхнями, в тому числі і зі старої кахляної облицюванням або «теплими підлогами». Дозволяють підготувати об'єкт до експлуатації в найкоротший термін.