Шпалери

Шпалери вінілові або флізелінові

Шпалери вінілові або флізелінові Прийшовши в будівельний торговий центр в пошуку шпалер, недосвідчений споживач може розгубитися. Перед ним постане величезний вибір, десятки рулонів, різниця між якими, на перший погляд, полягає лише в ціні.

Насправді відмінності більш істотні, так як вони виготовлені з різних матеріалів, що безпосередньо впливає на їх якість і зносостійкість.

Найбільш популярними різновидами шпалер є вінілові та флізелінові. Вони знаходяться приблизно в одній ціновій групі, проте другі трохи дорожче. З іншого боку, покупець може побачити і флізеліновий рулон, який буде коштувати набагато дешевше вінілового, але тут все залежить ще і від популярності бренду, використовуваних технологій, дизайнерських рішень. Так чому віддати перевагу?

Хтось не зверне уваги на різницю між ними, добираючи колір, на фоні якої буде ідеально виглядати кохана lipetsk.divan500.ru. Іншим важливо знати все про те, на що вони витрачають свої кошти. Почнемо з різниці у засобах виробництва і матеріалах виготовлення. Вінілові шпалери, всупереч думку більшої частини споживачів, мають звичайну паперову основу, але верхній шар – це чистий ПВХ.

Його наносять на основу, а потім відправляють в спеціальну піч. Під впливом температури ПВХ спінюється, в результаті чого виходить гарний рельєфний малюнок. Багато вінілові шпалери можна фарбувати акриловими складами і мити вологою губкою, але інформацію про це потрібно докладно вивчити на етикетці. Клей наноситься як на звичайні паперові шпалери, тобто безпосередньо на полотно.

Шпалери вінілові або флізелінові
Бамбукові шпалери в якості основи мають нетканий матеріал, а декоративний шар у них точно такий же, як і у вінілових. Флізелін хороший тим, що він скріплює підставу, не дає поверхні стіни розтріскуватися. При видаленні такої обробки, верхній шар можна легко прибрати, а флизелин залишиться, продовжуючи виконувати функції вирівнювання та скріплення поверхні.

Згодом його можна штукатурити. Крім того, клей не потрібно наносити на полотно, а тільки на стіну, що полегшує працю і прискорює її темп. Не потрібно рухати габаритні предмети інтер'єру, lipetsk.divan500.ru та іншу меблі, щоб звільнити місце – після обробки стіни потрібно докласти верхній край рулону до стику стіни і стелі, і дати йому можливість вільно розвернутися, після чого лише розгладити полотно.

Часто флізелінові шпалери піддаються особливій обробці, яка називається гаряче тиснення. В результаті поверхня стає більш декоративної і зносостійкої. Також варто відзначити, що найчастіше вінілові рулони випускаються шириною 50 см, а флізелінові -100 див. Застосування широкого полотна дозволяє значно скоротити тривалість ремонтних робіт.