Шпалери

Клеїмо шпалери в дачному будинку

Клеїмо шпалери в дачному будинку В дачному будинку зовсім не обов'язково створювати розкішний інтер'єр. Тому, багато обмежуються тим, що роблять звичайний косметичний ремонт, не вимагає великих матеріальних вкладень.

При цьому практично всі ремонтні роботи можна виконати самостійно.

Коли проводиться www.sk-restavrator.ru, то не можна забувати про те, що зовнішній і внутрішній стиль будинку повинні гармонійно поєднуватися.

Найпростішим способом обробки внутрішньої поверхні стін в заміському житло буде обклеювання їх шпалерами. Під час опоряджувальних робіт потрібно дотримуватись певних правил, для того, щоб зовнішній вигляд стін зберігся на довгі роки і не втратив своєї привабливості.

Клеїмо шпалери в дачному будинку
Перед ремонтом стін всю підлогу необхідно застелити будівельної плівкою або хоча б газетами. Це вбереже його від забруднень і ушкоджень. Старі шпалери зі стін легко видалити за допомогою їх змочування. Далі очищаємо стіни від можливих забруднень і клею. Готуємо поверхню стін до обробки шляхом вирівнювання та оштукатурювання.

Перед тим, як приступити до процесу обклеювання стін, потрібно підібрати клей, який підходить до типу ваших шпалер. Шпалери нарізаємо відповідно висоті стін, не забуваючи додавати до довжиною 5-7 см знизу і зверху відрізка. Полотна шпалер промазуємо клеєм і залишаємо на кілька хвилин для промочування. Стіни будинку слід також покрити тонким шаром клею.

Шпалери починають клеїти знизу вгору, акуратно притискаючи їх до стін і вирівнюючи за допомогою чистої матерії. Виступаючий в деяких місцях клей відразу видаляють, щоб він не встиг засохнути і зіпсувати зовнішній вид обробки. Для того, щоб швидко і якісно поклеїти шпалери, всі речі з приміщення краще перенести і максимально звільнити простір.