Шпалери

Кухня-вітальня

Кухня-вітальня Мабуть, будь-яка господиня мріє про величезну багатофункціональної кухні, в якій було б зручно вечеряти всією сім'єю і приймати друзів. На жаль, мало хто може дозволити собі таку житлоплощу, та й більшість сучасних квартир не відрізняється такою вже величиною кухонь.

Але наш народ не пропаде. Все популярнішим стає планування, при якій кухня і вітальня об'єднані.

Насправді www.litosstroy.ru і перепланування - рішення дуже вигідну. По-перше, сімейні свята і вечірки з друзями стане проводити куди зручніше, ніж раніше. До того ж, при такому плануванні в квартирі, на всіх святах господині не доведеться без кінця бігати на кухню і випадати з діалогів.

При обробці кухні-вітальні велику увагу варто приділити розмежуванню приміщення. Робоча зона кухні повинна трохи відрізнятися від решти оформлення кімнати. Матеріали у зоні кухні використовуються традиційні – на підлогу лінолеум, натуральний камінь або керамограніт, стіни – плитка та шпалери, що миються.

Кухня-вітальня
Та зона, де буде розташовуватися сама вітальня, оформляється у відповідності з обраним стилем інтер'єру. Відповідно, на підлогу вже можна буде постелити та паркетну дошку, ламінат, ковролін. Стіни можна обклеїти скловолокнистими або флізеліновимі шпалерами.

Сама основна проблема такого перепланування – це присутність кухні (тобто їжі, масла, запахів) у вітальні. Тому рекомендується встановити потужну витяжку і в оформленні вітальні не використовувати занадто багато тканини і килими з довгим ворсом.

При поділі зон можна використовувати різні прийоми. Зараз особливо популярні стелі різних рівнів. В зоні кухні трохи нижче, а в зоні вітальні – вище. Сучасні натяжні стелі мають величезну кількість варіантів забарвлень, тому можна вибрати стелі максимально «в тему» кухні та вітальні.

Для розмежування простору можна використовувати різні перегородки – штори, стелажі, розсувні панелі. При використанні стелажів додатковий плюс – з'являться полички для зберігання або прикраси дрібничками.

Багато оцінили такий прийом як підняття рівня підлоги в зоні кухні. Між підставою і таким підлогою, можна також організувати місце для зберігання.

Освітлення повинно бути роздільним. В зоні кухні це можуть бути світлодіодні світильники вздовж робочих поверхонь у зоні вітальні повинен бути основний джерело світла (наприклад, люстра), і кілька додаткових (бра, торшери).