Шпалери

Що потрібно знати про флізелінових шпалер

Що потрібно знати про флізелінових шпалер Вибір шпалер в даний час дуже простий. Виробники пропонують величезну кількість варіантів, які допоможуть домогтися інтер'єру мрії. Найпоширенішим вибором людей, як виявилося, є бамбукові шпалери.

Викликано це тим, що вони зроблені з міцного матеріалу, який можна легко вимити, тобто вони практичні і універсальні.

Отже, як правильно клеїти даний вид шпалер?

#10004; Підготовка. Мова йде про інвентарі. Для наклеювання флізелінових шпалер знадобиться наступне: рулетка не менш ніж на п'ять метрів, валик, щітка, шпатель і ніж. Все це необхідно для того, щоб правильно розподілити шпалери по стіні і вирівняти краю. Найголовніше підготувати все заздалегідь, щоб не довелося переривати роботу.

#10004; Розмітка і підготувати стіни. Це необхідно для правильного нанесення малюнка. Важливо, що стіни повинні бути як можна рівніше, від цього залежить якість поклейки шпалер. Домогтися рівності можна за рахунок шпаклівки і грунтовки.

#10004; Поклейка шпалер. Після всіх вироблені вище дії можна приступати безпосередньо до поклейки шпалер. Для цього досить знати декілька простих порад.

Що потрібно знати про флізелінових шпалер
Що потрібно знати про флізелінових шпалер

Отже, перше, що необхідно, це клей. Він повинен бути якісним і міцним. Клей необхідно наносити і на стіни, і на шпалери, щоб вони трималися краще. Робити це одній людині одному дуже важко, тому що листи шпалер важкі, їх необхідно притримувати і правильно розміщувати малюнок не з'їхав. Це вимагає участі як мінімум двох людей, тоді робота піде швидко і правильно.

Що стосується дій після поклейки, то потрібно обом розгладити, прибрати недоліки. Розгладжувати шпалери слід зверху вниз. Можна використовувати щітку, але не дуже жорстку, щоб не пошкодити шпалери. Також можна застосувати звичайну ганчірку, яка не тільки усуває здуття і нерівності, але і допоможе видавити залишки клею, що робити необхідно. І в такій послідовності потрібно здійснювати поклейку шпалер аж до завершення роботи. Головне-уважно ставитися до місць, в яких є виступи або інші нерівності.

Після закінчення роботи необхідно прибрати все, що не потрібно, обрізати всі надлишки шпалер, вирівняти їх по краях, після цього можна застосовувати плінтуса або інші декоративні каемочки. Це залежить від смаку і обраного дизайну. Також важливо пам'ятати, що такі шпалери можна мити і фарбувати, що підтверджує їх універсальність і унікальність.