Шпалери

Фарбування стель у приміщеннях

Фарбування стель у приміщеннях Красивий, рівний стеля надаєте особливої атмосфери в квартирі, тому на це варто звернути особливу увагу. Крім того, потрібно вміти правильно провести обробку стелі, в іншому випадку він буде виглядати неохайно, і псувати приміщення.

Як отримати красивий стеля

Зробити красивий і акуратний стеля – справа не складне, але все-таки до нього треба підійти з усією відповідальністю.

Перші запитання людей, які хочуть пофарбувати стелю – як правильно фарбувати, і яку фарбу при цьому вибрати, щоб добитися кращого результату. Якщо не правильно підібрати фарбу, то всі сили і гроші будуть витрачені в порожню. lenproektstroy.ru важливі і повинні бути виконані перед фарбуванням стелі.

Фарбування стель у приміщеннях
Фарбування стель у приміщеннях

Крім фарбування, існують інші способи обробки стелі. Наприклад, стельові шпалери, які є альтернативою побілки або фарбування. Також використовуються декоративна штукатурка і натяжні стелі. Але ці методи обробки стель не зовсім доступні.

Якщо ви хочете добитися хорошого результату в оформленні стелі, але при цьому не витрачати багато грошей, то фарбування стель це саме те, що вам потрібно.

Давайте розглянемо основні переваги фарбування стель.

Фарбувати стелі можна в будь-якому приміщенні без особливих зусиль

Фарбування стель у приміщеннях
Сам процес фарбування займає відносно мало часу і сил. Завдяки великому асортименту фарб, ви можете створити індивідуальний стиль вашого інтер'єру.

До того ж поверхня, пофарбована спеціальною фарбою, не вимагає особливого догляду.

Щоб фарбування на стелі збереглася тривалий час, необхідно вибрати якісну фарбу. Для цієї справи підходять не всі фарби. Для стелі підійдуть водно-дисперсійні або водно-розбавляються фарби.

До таких фарб відносять акрилові, силікатні, а також силіконові фарби. Кожна з цих фарб володіє своїми перевагами і якостями. Для фарбування стелі потрібні такі інструменти, як ванночка з гратами, кисті, а також скотч і сходи. Також підготуйте спеціальний одяг і окуляри, адже фарба може потрапити в очі.

Кисть потрібно для прокраські кутів і важкодоступних місць. Для основної частини стелі потрібен валик із середнім ворсом. Варто пам'ятати, що для різних фарб потрібні різноманітні валики. Крім того, для нанесення кінцевого шару фарби рекомендують брати тільки чистий валик, щоб поверхня виглядала краще.