Шпалери

Як правильно працювати з текстильними шпалерами

Як правильно працювати з текстильними шпалерами Сучасна будівельна індустрія може запропонувати людині безліч різних матеріалів, які з успіхом підійдуть для оформлення квартири. Наприклад, своєрідним відкриттям в свій час стали тканинні шпалери, які відрізняються своєю красою.

Вони виглядають неймовірно привабливо і елегантно в будь-якому інтер'єрі. Однак, працювати з ними все-таки складно.

Справа в тому, що, починаючи від вибору шпалер в магазині і закінчуючи їх безпосередній поклейкою, чоловік повинен невідступно слідувати рекомендаціям фахівця. Так, тільки досвідчений майстер візьметься за тканинні матеріали. Іншими словами, у новачка просто-напросто не вистачить навичок для того, щоб самостійно завершити ремонт, навіть якщо мова йде про маленькому приміщенні.

Крім цього, є й інші особливості, з якими кожному бажаючому придбати зазначений матеріал доведеться познайомитися.

#10150; По-перше, клей потрібно купувати тільки професійний. Як правило, на упаковці шпалер вказані чіткі рекомендації на тему того, якої марки має бути клеючі засоби. Деякі виробники навіть займаються спільним виробництвом клею і будівельного матеріалу, щоб покупцеві було зручніше.

#10150; По-друге, після нанесення клею шпалери сильно намокли. До цього треба просто підготуватися і дати їм просохнути. Це займе приблизно десять хвилин.

#10150; по-третє, складати їх не можна. Іншими словами, деякі флізелінові шпалери, наприклад, потрібно скласти, щоб клей краще вбрався. Однак, з тканинними матеріалами таке робити не варто. Справа в тому, що будь загин, навіть самий маленький, більше не розправиться. Його можна буде обробляти якими завгодно інструментами, але це не виправиться. Відповідно, шматок матеріалу буде або зіпсований, або його все-таки вирішать помістити на стіну, що стане невірним рішенням, про яке незабаром людина почне жаліти.

Також слід зазначити, що під час нанесення клею будівельник повинен бути максимально обережним. Якщо хоча б крапля речовини потрапить на лицьову сторону матеріалу, його сміливо можна буде викидати. Справа в тому, що клей текстильних шпалер відтерти ніяк не можна. Відповідно, майстер повинен буде відрізати шматок матеріалу, який, між іншим, входить в число дорогих.

Очевидно, що робота з тканинними шпалерами важка. Однак, прислухавшись до порад фахівця, будь-яка людина зможе сподіватися на вдалий результат ремонту.