Шпалери

Як зробити економний ремонт в квартирі або будинку

Як зробити економний ремонт в квартирі або будинку Ремонт в квартирі або будинку вимагає чималих витрат. Правильний підхід допоможе вам витрачати менше грошей.

Оздоблювальні роботи

Перший крок у ремонті квартири – оздоблення стін, підлог і стель.

На якісних будівельних матеріалах, необхідних для цієї мети, не варто економити. Наприклад, купивши ламіновані панелі нижчого класу, ви незабаром побачите, що поверхня схильна до стирання, швидко з'являються подряпини, садна, навіть отвори. Для підлоги краще вибрати паркет або дерев'яні дошки, які при необхідності можна відшліфувати і покрити свіжою фарбою або лаком.

Те ж саме стосується і стін. Якщо вирішили придбати найдешевші паперові шпалери, то будьте готові до необхідності їх незабаром замінити, особливо якщо в будинку є маленькі діти. Не забудьте і про те, що паперові шпалери не підходять для приміщень, де підвищений рівень вологи – для ванної та кухні краще вибрати якийсь інший матеріал.

При всьому цьому ви зовсім не повинні купувати самі дорогі оздоблювальні матеріали, варто намагатися знайти якісну продукцію за ціною більш низькою. Багато магазини будівельних матеріалів нерідко влаштовують розпродажі, щоб звільнити місце для нової колекції. Для просування такої ж стратегією користуються і тільки що відкрилися маркети. Так що ваша справа – полювати. Не втрачайте також сезонні акції. Цікаві пропозиції можуть дозволити вам реально заощадити на будматеріалах.

Як зробити економний ремонт в квартирі або будинку
Як зробити економний ремонт в квартирі або будинку

Хто робить ремонт?

Маючи деякі навички, ви зможете самі провести необхідні підготовчі роботи та виконати ремонт самостійно. Не бійтеся намагатися здійснювати такі завдання, оскільки більшість з них не вимагають професійної підготовки. Вам допоможуть прості керівництва зі сторінок сайту в Інтернеті. Вирівнювання поверхні стін, укладання паркету, оздоблення балкона можуть стати для вас цікавою роботою. Самостійне рішення задач дозволить добре зекономити.

Проведіть підготовчі роботи: видаліть старі шпалери, витягніть цвяхи, демонтуйте зношену плитку. Це досить нудно, але виконавши роботу, ви зрозумієте, що добре заощадили. Після цього можна покрити стелю гіпсовою штукатуркою, а стіни пофарбувати або наклеїти на них шпалери. Встановлюючи підлогове покриття, працюйте по рівню, щоб все було рівно. Якщо монтувати паркет або панелі на нерівній поверхні, незабаром підлога може почати деформуватися.

Таким чином, підготовчі роботи, вибір будівельних матеріалів, обробка своїми руками можуть дозволити вам заощадити кругленьку суму. Але якщо ви не маєте жодного поняття про ремонт, то краще заплатити фахівцям. Хороша команда швидко і якісно виконає всю роботу.