Шпалери

Конструкції з гіпсокартону (ГКЛ)

Конструкції з гіпсокартону (ГКЛ) В сучасній обробці отримав широке застосування гіпсокартон. Зараз навряд чи знайдеться якісний ремонт без використання гіпсокартонних листів. Все більше і більше людей віддають перевагу цьому матеріалу при проведенні ремонтних робіт.

І це не дивно. Адже гіпсокартон можна застосовувати для обробки стель і стін навіть у вологих приміщеннях використовуючи вологостійкі листи. Так само є різновид ГКЛ для пристрою пажоробезопасных перегородок і стін. Листи просочені антипіренами, речовинами, що уповільнюють горіння. Безперечною якістю гіпсокартону є його багатофункціональність. З листів ГКЛ можна виробляти монтаж підвісних стель практично будь-якої складності, які складаються з декількох рівнів. Так само можна створювати будь-які фігури довільної форми завдяки здатності гіпсокартону гнуться. ГКЛ широко застосовую для влаштування ніш під меблі, перегородок, зонування приміщень.

Відмінною рисою гіпсокартону є його екологічність. Листи ГКЛ є "дихаючим" матеріалом. Гіпсокартон прекрасно пропускає повітря, що перешкоджає появі грибків і плісняви. Існує маса фінішних видів обробки, які можна наносити на гіпсокартон. Це і шпаклівка з фарбуванням, і шпалери, всілякі декоративні штукатурки, так само можна облицювати ГКП керамічною плиткою.

Завдяки величезному вибору освітлювальних приладів, в тому числі вбудованих, гіпсокартон стає незамінним супутником ремонту, в якому передбачаються різні сценарії освітлення з використанням прихованих і вбудованих світильників.

Стелі з гіпсокартону мають перевагу перед, припустимо, натяжними стелями в тому, що обробка є відновлюваною, у разі пошкодження. Так само завжди можна змінити колір, фактуру, шпалери та іншу фінішну обробку, не зачіпаючи самої гіпсокартонної конструкції. У вас вже є ідеально рівну основу.

З монтажем ГКЛ цілком можна впоратися своїми руками. Але якщо ви хочете ідеального і швидкого виконання, звичайно ж, краще довірити роботу професіоналам.