Шпалери

Клеїмо шпалери на фарбовані стіни

Клеїмо шпалери на фарбовані стіни Нерідко виникає необхідність оперативно освіжити інтер'єр квартири, але при цьому уникаючи капітального ремонту. Самим ефективним і швидким способом оновити дизайн приміщення, є обклеювання стін новими шпалерами.

Але часто виникають додаткові труднощі у вигляді попередньої побілки та залишків фарби на стінах. Повна очистка стін – заняття досить трудомістке, воно вимагає застосування спеціальних хімічних засобів. З іншого боку, поклеїти шпалери на непідготовлену стіну, існує небезпека того, що вони почнуть швидко відклеюватися. Однак це не привід впадати у відчай, знаючи кілька нюансів, якісно поклеїти шпалери на стіну із залишками фарби все ж можливо.

В першу чергу слід, звичайно ж, підготувати робочу поверхню. Для цього зачистити залишки фарби наждачним папером. Потім необхідно прошпаклювати і також зачистити обсипалися місця і вм'ятини. Дайте шпаклівці просохнути і при необхідності обробіть стіни протигрибковими засобами. Рекомендовано закрити уражені пліснявою та грибком ділянки листами гіпсокартону. Після цього, варто заґрунтувати стіну. Це забезпечить хороше зчеплення з шпалерним клеєм.

Дочекавшись остаточного висихання ґрунтовки можна починати основні роботи. Для початку придбайте клей, але тільки спеціально призначений для вашого типу шпалер. При його приготуванні обов'язково дотримуйтесь інструкції на упаковці.

Сам процес наклеювання не повинен викликати у вас особливих труднощів. Основні рекомендації такі:

#10102; В ході обклеювання щільно притискайте лист шпалер до стіни від центру до країв.

#10103; Залишки клею акуратно прибирайте за допомогою чистої ганчірки.

#10103; Звертайте особливу увагу на ретельну проклейку стиків.

Таким чином, можна швидко і якісно наклеїти шпалери на стіни з залишками старої фарби. Але пам'ятайте, що головною умовою досягнення хорошого результату є в першу чергу акуратність.