Шпалери

Утеплення балкона своїми руками

Утеплення балкона своїми руками З появою багатоповерхових будинків практично в кожній квартирі балкон стали використовувати як комори. Там зберігалися лижі, велосипеди та багато інших речей, які можна було б викинути, але з певних причин дуже шкода з ними розлучатися.

У наш час, коли рівень життя значно покращився, багато захотіли збільшити житлову площу за рахунок балкона, створити зимовий сад, невеликий кабінет або просто облагородити свій житловий простір.

Якщо балкон не засклений, його обов'язково потрібно засклити. Без якісних склопакетів на балконі не буде тепло і затишно. Вибір досить великий - виробники надають різноманітні металеві, пластикові і дерев'яні матеріали. Все залежить від фінансових можливостей і переваг.

Шви і щілини обов'язково потрібно закрити герметиком і піною. Проводячи гідроізоляцію, не забувайте про відлив, щоб захистити рами. Для захисту балкона зсередини використовують пароізоляційну мембрану за схемою підлога, стеля, стіни. Її кріплять на дерев'яні рейки з допомогою степлера впритул без накладання так, щоб з обох сторін утеплювача було повітряний простір 2 див. Коли утеплені стіни будуть готові до обробки, щоб закріпити сайдинг або гіпсокартон необхідно зробити каркас з дерев'яних рейок. Якщо при обробці стін використовувався гіпсокартон, то після затірки і грунтовки поверхні можна навіть буде поклеїти шпалери.

Утеплення балкона своїми руками
Утеплення балкона своїми руками
Утеплення балкона своїми руками
Утеплення балкона своїми руками

Якщо є необхідність зберегти цінне простір, то можна утеплити балкон зовні з допомогою полістиролу. Він відмінно зберігає тепло, не пропускає вологу, і прослужить досить тривалий термін.

Теплі підлоги забезпечать затишок і комфорт на вашому балконі. Допоможе вам в цьому електрична система. Підлоги утеплюють екструдованим пінополістиролом - товщина плити 10 див. Пінополістирол закріплюють за допомогою піни, а зверху прокладають електрокабель, розташовуючи його по всій поверхні підлоги як уздовж, так і впоперек, щоб коефіцієнт корисної дії був максимальним. Після закріплення кабелю можна заливати стяжку розчином цементу. Після повного висихання стяжки залишається покрити підлогу, для цього найкращим варіантом буде облицювальна плитка для підлоги.

При виборі матеріалів слід пам'ятати про співвідношення ціни та якості, функціональність і ефективність при мінімальній товщині не менш важливі.

Не варто очікувати якихось труднощів і відкладати ремонтні роботи. Утеплити балкон самостійно дуже просто, адже для цього вам не потрібні спеціальні навички.