Шпалери

Шпалери для фарбування

Шпалери для фарбування Зараз випускається велика кількість шпалер, які мають глибокий рельєфний малюнок, який не має забарвлення. Саме такі шпалери можна використати під фарбування.

Такі шпалери отримали дуже велику популярність за їх практичності, а також їх можна фарбувати до 7 разів. Взагалі шпалери під фарбування випускаються трьох видів: склошпалери, паперові та флізілінові. По суті, всі ці шпалери мають абсолютно різний склад.

Крім того, ці три види шпалер будуть мати різні переваги і недоліки. Основним їх перевагою є те, що при бажанні можна їх кілька разів перефарбувати і для цього використовувати дисперсну або ж водоемульсійну фарби. Найчастіше такі шпалери виготовляються білого кольору, а потім вони забарвлюються в будь-який вподобаний вам відтінок. Якщо говорити про кожен вид шпалер під фарбування, то можна буде сказати наступне...

Паперові шпалери використовуються для оклеювання будь-яких поверхонь, навіть якщо поверхня має значні нерівності. Такі шпалери випускаються двошаровими, так як вони обробляються спеціальним водовідштовхувальним складом. Рельєфна поверхня на таких шпалерах виходить за рахунок того, що використовується спеціальна деревна стружка, яку можна взяти з відходів деревообробних верстатів.

Такі шпалери використовуються не тільки на стінах, а так само і для обклеювання стелі. Флізелінові шпалери являють собою полотно, яке виходить за рахунок пресування відрізків волокон, які мають щільну структуру. Для того що б отримати рельєфну поверхню, на виробництві використовують спеціальний трафарет, за допомогою якого можна буде зробити рельєф будь-якої конфігурації і складності.

Що стосується склошпалер, то вони виготовляються з скловолокнистих ниток, які наносяться на поверхню паперу і набуває різні рельєфні малюнки.

Якщо ви плануєте замовити собі шведські віконні системи, в такому випадку рекомендую замовити їх тут www.okblock.ru.