Шпалери

Стельові конструкції

Стельові конструкції Здається, зовсім недавно шпалери на стелі здавалися нам нововведенням. Дійсно, темпи розвитку будіндустрії вражають. Буквально за кілька літо було винайдено безліч способів обробки стель, а вибір матеріалів і послуг, пропонованих відповідними фірмами, став настільки великий, що іншій людині розібратися в ньому проблематично.

Використовуючи підлогове покриття fregatgres.ru ви будете надовго забезпечені якісним підлогою. Однак, незважаючи на всі інновації, залишилися прихильники фарбування та побілки в оформленні стелі. Але ці способи вимагають від останнього ідеально рівній поверхні, а значить, мають на увазі попередні роботи по вирівнюю (шпатлювання), що істотно уповільнює хід ремонту.

Тим, хто бажає бачити шпалери на своєму стелі, в плані підготовчих робіт належить те ж саме: штукатурка, шпаклівка, грунтовка.

Стельові конструкції
А ось декоративна стельова плитка може приховати дефекти поверхні, тому настільки копіткої вирівнювання та зашкуріванія у цьому випадку не вимагається. Приклеюють плитку на спеціальні, призначені для них, основи, рідкі цвяхи, або ж на звичайний клей. З плюсів обклеювання стелі плиткою – простота роботи і краса результату. З мінусів – велика кількість будівельного пилу при підготовці і відносна дорожнеча порівняно зі способами, описаними вище.

Любителям незвичайних архітектурних рішень, а також перфекціоністів припадуть до душі гіпсокартонні, дерев'яні і декоративні панелі, що встановлюються по технології підшивних стель. З їх допомогою можна створювати багаторівневі, криволінійні або бездоганно рівні стелі, прекрасно виглядають в житлових приміщеннях. Конструкція в цьому випадку кріпиться на спеціальні підвіси.

Для громадських місць і офісних приміщень, а також для квартир з будь-якою висотою стель чудово підходять улюблені багатьма, підвісні конструкції, що кріпляться до перекриття. Установка натяжних стель може проводитися навіть після закінчення ремонту: їх монтаж обходиться практично без будівельного сміття.

Асортимент самих систем і матеріалів, з яких вони виконані, величезний. Але всі конструкції єдині у своїй екологічності, нешкідливості, пожежної безпеки і зручності установки. Більш того, панелі дозволяють приховати за собою електропроводку та інші комунікації, а також залишають простір для фантазії: натяжні стелі люблять дизайнери інтер'єру за податливість і можливість стилізації.