Шпалери

Підготовка отвору для установки пластикових вікон

Підготовка отвору для установки пластикових вікон Напевно, багатьом доводилося відчувати незручності, пов'язані з заміною одного вікна на інше. Вся справа в тому, що коли відбувається установка пластикового виробу, стару конструкцію потрібно видаляти.

Великим попитом користуються www.okcent.ru, які можна замовити на сайті, не виходячи з дому. При видаленні старої конструкції можуть починатися великі проблеми: рама не піддається або навпаки добре виходить, але кладка руйнується. Це повсякденні вади, з якими доводиться стикатися, коли починається заміна вікон.

Підготовка отвору для установки пластикових вікон
Тому, щоб не кидати себе в шоковий стан, варто відразу усвідомити кілька речей:
1. Демонтаж і установка нового віконного вироби, це завжди сміття, пил і метушлива обстановка.
2. Необхідно витрачати гроші на покупку вироби.

Але, незважаючи на ці недоліки, позитивних якостей набагато більше, адже ви отримаєте, у результаті, тепло і затишок в квартирі. Однак, перш ніж це станеться, спочатку доведеться витримати всі етапи по заміні конструкцій та їх встановлення. Як правило, дерев'яні рами, кріпляться до стін безпосередньо в пази, а потім щілини між ними, замазують розчином.

Всередину, для щільності з'єднання, закладали утеплювач або звичайний тряпочна матеріал, який запобігав протяги. Саме від нього і більше бруду, коли стару віконну коробку демонтують, тому, бажано використовувати плівку, щоб накривати меблі від пилу. Як тільки конструкцію видалили, настає черга зачистки прорізів.

Тут необхідно прибрати всі зайві осколки кладки, вичистити ніші, для вставки нового віконного вироби. Крім того, якщо є можливість, то відразу видалити, демонтуючи інструментом, старе підвіконня, на його місці новий, пластиковий.

Шпалери, вздовж отвору, бажано відвернути, там встановлять куточки для кріплення конструкції. В цілому, якщо не рахувати курній роботи, то заміна вікна, це цілком спокійне захід.