Шпалери

Як вибрати ламіновані підлоги

Як вибрати ламіновані підлоги В основному ламіновані підлоги складаються із спеціального шару захисного покриття. Від його якості буде залежати термін експлуатації ламінату. Панелі складаються, як правило, з древесностружечного матеріалу, тому вода – це перший і самий головний ворог для даного покриття підлоги.

З двох сторін покриття є захисні прошарку, а в складових самих панелей вже є вологостійкий матеріал.

При прибиранні даного підлогового покриття можна використовувати вологу ганчірку і миючі засоби для дерева. Якщо раптом панелі перебувають у воді більше 4 годин, то потрібно в обов'язковому порядку розібрати їх і просушити, інакше вода зруйнує геометрію панелей ламінату.

Переваги ламінованих підлог

Як вибрати ламіновані підлоги
Звичайно, у ламінату переваг набагато більше, ніж недоліків. Він легко збирається, ударостійкий, зносостійкий, вологостійкий, естетичний. Саме ці якості – все, що необхідно споживачеві.

Кожна людина, облаштовуючи затишок у своєму домі, прагне грамотно підібрати шпалери, стеля та покриття для підлоги. Пол є одним з головних компонентів в кожному приміщенні, саме підлогове покриття робить інтер'єр приміщення стильним і комфортним.

Сьогодні, зайшовши на будівельний ринок, ми стикаємося з величезною кількістю підлогових покриттів. Одним з найяскравіших представників якісного, витонченого екологічно чистого матеріалу, є ламінат.

Ламінована підлога – це панелі розміром 150х20 см, причому розмір змінюється в залежності від фірми, яка його виробляє. В основі такого підлогового покриття лежить фанера товщиною 1 см або деревоволокнистих плит. Зверху приклеєна декоративний папір, з захисним шаром, що забезпечує надійний захист поверхні. Товщина такого покриття не перевищує 1мм.

Вирішили зробити в будинку або на роботі ремонт, то ламінована підлога це дуже зручний варіант підлогового покриття, його можна підібрати різного забарвлення, різної породи дерева, що допоможе втілити мрію навіть самого примхливого покупця в реальність. Від стійкості захисного покриття ламінату залежить ступінь його зносостійкості. Для самих уважних покупців існує визначення зносостійкості на упаковці у вигляді намальованих чоловічків. Чим більша кількість чоловічків зображено, тим більше зносостійке покриття буде. Зараз на ринку і в магазині будматеріалів є у продажу ламінована підлога з різною зносостійкістю, природно і ціна на кожен вид покриття буде різною.