Шпалери

Складаємо план ремонту

Складаємо план ремонту Придбавши власне житло, новосели починають перебудовувати або доробляти внутрішнє приміщення по своєму смаку і звичок. Це обумовлено бажанням вести комфортну і затишну життя.

Але іноді бажання все зробити, як краще витікає в зайві витрати грошей і часу. Ці помилки роблять велику кількість сімей і пов'язано це з відсутністю чіткого плану дій і проведення робіт.

Щоб не наробити помилок і витратити час і гроші, необхідно скласти чіткий план по ремонтним роботам. Він допоможе прорахувати всі нюанси і врахувати ваші побажання ще на стадії складання кошторису, а також уникнути розбіжностей під час роботи. Отже, що ж включає в себе план ремонтних робіт?

Він складається з поетапного переліку робіт та їх черговості. Виглядає приблизно так:

  • Брудна робота. Це, зняття старих покриттів з усіх поверхонь і очищення їх до підстави. Вивезення сміття, бруду і пилу. Заміна вікон.
  • Практично всі квартири, в тому числі нові мають нерівні підлоги. Отже, необхідна нова стяжка підлоги (суха стяжка або наливні підлоги).
  • Так само до чорнових робіт відносяться заміна водяних систем і труб. Рідко зустрінеш квартиру з новими батареями і трубами. Прокладка нової електропроводки. Всі ці роботи краще робити поки не поклали нові покриття на стіни і все непотрібне можна сховати під новий інтер'єр.
  • Починаємо оздоблювальні роботи. Доводимо до ідеального стану всі поверхні. Вдаючись до допомоги штукатурки або шпаклівки, грунтовках і затиркам.
  • Останній етап. Монтаж дверей, нанесення фінішних покриттів (шпалери, плитка, ламінат або паркет). Розміщення декоративних панно, штори, освітлювальні прилади. Так виглядає приблизний план ремонту в квартирі.