Шпалери

Види утеплювача під шпалери

Види утеплювача під шпалери Причиною незаперечною популярності шпалер є їх відмінні декоруючі властивості і простота поклейки. На термін служби такого покриття, крім якості самого матеріалу, багато в чому залежить стан підстава: застосування спеціальних утеплюючих матеріалів значно оптимізують ситуацію.

Найчастіше під шпалери застосовують такі види утеплювача:

1. «Тепла» штукатурка. У результаті додавання в штукатурну суміш додаткових компонентів вона набуває потрібне теплоізоляційні властивості. Найчастіше можна зустріти такі різновиди даного матеріалу:

• На тирсі. Самий недорогий вид, так як використовується наповнювач відрізняється дешевизною і поширеністю. Рекомендується застосовувати даний вид штукатурки виключно всередині приміщень, так як вона переносить вологу не дуже добре.

• На основі пінополістиролу. Дуже хороший варіант, з високими показниками теплоізоляції і шумопоглинання. Рекомендується обмежувати застосування такої штукатурки в місцях з можливим спалахом, так як ступінь пожежної безпеки пінополістирольної штукатурки низька.

• На основі перліту та вермикуліту. Мінеральний наповнювач, відрізняється гарною пожежобезпечністю, хімічною та біологічною стійкістю. Основний недолік – здатність вбирати вологу, тому застосування такої штукатурки обмежена сухими приміщеннями.

2. Рулонний. Цей утеплювач призначений до поклейки безпосередньо під шпалери. В даному випадку також є декілька варіантів:

• Пінополістирольна підкладка. Відрізняються ідентичними характеристиками з однойменної штукатуркою. Випускається у формі рулонів, які приклеюються на стіну спеціальними складами з вмістом гіпсової штукатурки. При подальшій поклейки шпалер поверх пінополістирольної підкладки рекомендується застосовувати полімерцементні суміші. Для більшої міцності рекомендується використовувати також спеціальну армуючу сітку.

Види утеплювача під шпалери

• Спінений пінополіетилен. Відмінною рисою цього популярного матеріалу є наявність осередків з повітрям, де в якості основи виступає папір. Це дає можливість при подальшому поклейке шпалер застосовувати звичайний клей, що забезпечує дуже хорошу якість з'єднання.

• Корковий утеплювач. Відмінний екологічно чистий матеріал, відмінно утримує тепло і звук. З причини зовнішньої привабливості після поклейки подальше декорування шпалерами може і не проводитись. Для збільшення опірності вологи рекомендується після поклейки обробити пробку вологовідштовхувальним просоченням.