Вікна

Широкоформатная печать

Напевно, ви перебуваєте в пошуках надійної поліграфічної компанії, здатної врахувати ваші вимоги і побажання? Хочете, щоб друк бланків в Москві здійснювалася справжнім професіоналом? Компанія ПрессТайм пропонує вам широкий вибір поліграфічної продукції!

Детальніше: Широкоформатная печать

Сумка цена

Без стильного, зручного, місткого валізи важко навіть уявити собі поїздку на курорт або в тривале відрядження. Цей атрибут здатний стати в будь-якій подорожі вашим найвірнішим другом, обійтися без якого неможливо.

Детальніше: Сумка цена

Промышленные вентиляторы

Компанія «ПанорамаВент», поставляючи вентиляційне обладнання, пропонує професійне сервісне обслуговування та високу якість товару. Співпраця з найбільшими виробниками вентиляційних систем дає можливість реалізовувати продукцію на вигідних Вам умовах. Будь-які комплектуючі для обслуговування та монтажу систем вентиляції!

Детальніше: Промышленные вентиляторы

Засклення балконів - що потрібно знати

Засклення балконів - що потрібно знати Коли ми говоримо про засклення балконів, ми маємо на увазі масштабні роботи, в процесі реалізації яких виконується безліч етапів, одним з яких є це саме засклення.

Детальніше: Засклення балконів - що потрібно знати

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним Присутні в конструкції дуже багатьох будинків мансардні приміщення, таку свою назву придбали завдяки своєму творцеві Ф. Мансарду, який першим вирішив функціонально використовувати наявний простір під дахом, застосувавши його в якості житла для прислуги.

Детальніше: Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним

Ризики і страхи покупця новобудови

Ризики і страхи покупця новобудови Придбання квартири від забудовника на нульовому циклі будівництва – це дуже вигідна угода, так як така покупка дає можливість покупцеві заощадити до 30% від вартості вже зданої квартири.

Детальніше: Ризики і страхи покупця новобудови

Як уберегти будинок від сонячного випромінювання

Як уберегти будинок від сонячного випромінювання Ті, хто живе в центральній смузі РФ, не мають можливості сказати, що занадто розпещені сонячним світлом і теплом. Ми не скрываемся від сонячних променів за віконницями, як, приміром, ті, хто живе на Кубані.

Детальніше: Як уберегти будинок від сонячного випромінювання

Ламінована підлога

Ламінована підлога Ламіновані підлоги відносно недавно з'явилися на будівельному ринку, однак, незважаючи на це, вони вже встигли добре себе зарекомендувати в якості недорогого, практичного та надійного варіанту статевого покриття.

Детальніше: Ламінована підлога

Як організувати вентиляцію в каркасному будинку

Як організувати вентиляцію в каркасному будинку По своєму пристрою стіни каркасного будинку нагадують сендвіч панель, що при гарній теплоізоляції означає практично повну відсутність повітрообміну. Щоб забезпечити надходження всередину приміщень свіжого повітря, в будинках каркасного типу облаштовуються спеціальні проточні канали в порожнині стін і рамах вікон.

Детальніше: Як організувати вентиляцію в каркасному будинку

Які вікна вибрати для скління лоджії

Які вікна вибрати для скління лоджії У кожній квартирі є таке додаткове приміщення, як балкон. І кожен власник мріє перетворити його в сад, особистий кабінет або ж альтанку для приємного проведення часу і чаювання.

Детальніше: Які вікна вибрати для скління лоджії