Вікна

Облаштування покрівлі гаража

Облаштування покрівлі гаража Як варіант, відносно недорога і цілком надійна опорна конструкція, яка вироблена з двотаврових балок з металу з розміром для роботи від 100 до 122 мм, може бути використана як елементи перекриття гаража.

Балки такого роду зможуть закрити всю будівельну площу гаража, ширина якого до 6-ти метрів.

Приступати до обшивки балок можна після їх укладання. Для цього по нижньому тавру поруч лежать балок необхідно щільними рядами укласти дошки, товщина яких повинна бути від 40 до 50 мм, після чого їх потрібно застелити шаром руберойду. Поверх нього засипається утеплювач, при цьому потрібно, щоб рівень засипки досяг риси зрізу біля верхнього тавра.

При ремонті або заміні вікон якісні будуть довго служити, якщо при монтажі дотримуватися правил їх встановлення.

На наступному кроці робіт зверху утеплювача наноситься шар стяжки з цементу. Товщина шару повинна бути близько 20-30 див. Надійність покриття покрівлі в цілому істотно залежить від якості стяжки.

Облаштування покрівлі гаража
Гідроізоляція покрівлі гаража здійснюється за рахунок застилки на підготовлену стяжку шарів рулонних матеріалів, які стійкі до води. Наприклад, руберойду, акваізола або рубемакса.

Рулони з м'яких матеріалів можна укласти на покрівельну поверхню різними способами. У будівництві гаражів рулони найчастіше укладаються методом наплавлення по верствам або матеріал наноситься за допомогою бітумної мастики.

Для захисту стін гаража від потоків дощової води лицьова і торцева частини даху монтуються невеликими козирками. Такі козирки можна зробити з обрізної дошки (50 мм завтовшки), яка пробита по обрізу іншою дошкою, закріпленою біля балки під верхнім тавром.