Вікна

Установка пластикових вікон - поради профі

Установка пластикових вікон - поради профі В даний час пластиковим вікнам альтернативи немає. Продумана конструкція, якісні матеріали повністю відповідають всім споживчим характеристикам. Пластикові склопакети володіють винятковими теплоізоляційними властивостями і ефективним шумопоглинання.

Виняток становить продукція дрібних фірм, які заощаджують на сировину і використанні кваліфікованого персоналу, такі вікна відрізняються невисокою якістю збірки і не завжди відповідають заявленим вимогам. Незначна економія не покриває збитків при усуненні можливих недоліків.

Настійно рекомендується використовувати продукцію великих спеціалізованих компаній, що мають необхідне обладнання і навчений персонал. Фірми мають прямий вихід на постачальників матеріалів і комплектуючих, що дозволяє використовувати помірні тарифи на оплату робіт. Крім того, надається ряд додаткових безкоштовних послуг, зокрема, виїзд майстра додому та виконання всіх необхідних вимірів, а так само доставка готових вікон у межах міської риси.

Слід мати на увазі, що вікна виготовляються з матеріалів різної якості, використовується фурнітура від різних фірм, це, значною мірою, позначається на вартості кінцевої продукції. В залежності від погодних умов регіону і рівня зовнішніх шумів, можна замовити двох-або трикамерну конструкцію, такі вироби коштують трохи дорожче, але їх якісні показники компенсують витрачені кошти.

Установка пластикових вікон - поради профі
Установка пластикових вікон - поради профі

Установка готових вікон оплачується в розмірі 10%-15 від загальної суми замовлення, при виконанні роботи майстри використовують свої герметики та інші витратні матеріали. В ході сезонних акцій установка вікон може проводитися безкоштовно.

Не представляє труднощів самостійна установка вікон на перших поверхах будівель. Виставлене за допомогою рівня і закріплене виріб, по периметру обробляється монтажною піною. Після затвердіння надлишки герметика обрізають гострим ножем. Шви закладаються вологостійкої шпаклівкою і шліфуються. На оброблену поверхню наноситься будь-декоративне покриття за бажанням.