Вікна

Все про монтаж металосайдингу

Все про монтаж металосайдингу Після зведення коробки будинку та встановлення вікон і дверей, настає період оздоблення зовнішніх стін. Багато тут при виборі матеріалу, безумовно, впирається в фінансову питання, однак тим людям, які задаються цим питанням, слід знати, що на сьогоднішній час існують і більш універсальні матеріали для оздоблення.

Таким матеріалом на сьогодні, є металлосайдінг, який дозволяє провести якісну обробку зовнішніх стін будинку і в теж час максимально утеплити будинок.

Металлосайдінг являє собою облицювальний матеріал з тонкої оцинкованої сталі. Для надання більшої жорсткості, металлосайдінг має профільовану основу, яка покрита спеціальними полімерами для запобігання корозійних процесів.

Крім гарного зовнішнього вигляду, металлосайдінг має й інші вагомі переваги. Монтаж даного матеріалу на стіну простий, для цього потрібно всього лише зібрати спеціальну обрешітку. Металлосайдінг є поширеним і недорогим матеріалом з прекрасними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками.

Монтаж металосайдингу

Монтажні роботи по обробці стін металлосайдінг, можна розділити на декілька таких етапів, як:

#10102; Підготовчий етап;

#10102; Виконання розмітки;

#10102; Монтування обрешітки;

#10102; Монтаж металосайдингу;

Під час виконання підготовчих робіт, виконується обробка стін будинку. Якщо на поверхні стін є старий облицювальний матеріал, то його можна не прибирати, за умови, що він добре тримається на поверхні стіни.

Все про монтаж металосайдингу
Все про монтаж металосайдингу

Далі проводиться відповідна розмітка, у результаті якої визначається нижня і верхня межі установки металосайдингу. Для проведення якісної розмітки, необхідно мати в наявності гідроуровень, схил і довгий будівельний рівень.

Наступний етап при обробці стін будинку металлосайдінг, це установка спеціальної решетування, всередину якої буде укладатися теплоізоляційний матеріал, а зовні потім кріпитися сам металлосайдінг. Спершу встановлюється стартова напрямна, потім відбувається закріплення решти кріплення в місцях, які передбачені розміткою.

Після того, як лати закріплена, а всередину неї покладена мінеральна вата або ж інший утеплювач, можна приступати до установки металосайдингу. Для цього, перша панель металосайдингу встановлюється, та кріпитися на стартовій направляючої від будь-якого кута будівлі. Далі з правого боку від встановленої першої панелі кріпитися стик в стик друга панель і т. д.