Вікна

Інструкція з якісної миття дзеркала

Інструкція з якісної миття дзеркала Дзеркала досить часто використовуються не тільки як частина меблів, але і в якості елемента оздоблення та декорування. В процесі експлуатації дуже важливо, щоб дзеркало відрізнялося ідеальною чистотою і відсутністю плям і розлучень.

Щоб допомогти в досягненні подібно результату, пропонуємо стислу інструкцію щодо якісної миття дзеркал:

1. Очищення бруду. На початку дуже важливо очистити поверхню виробу від забруднень. Просте розбризкування рідини для миття вікон з подальшим витиранням ганчіркою навряд чи допоможе – після висихання на дзеркалі будуть виявлені розлучення. Тому спочатку поверхню дзеркала миється з використанням рідини для посуду: шампунь теж цілком підійде. Для цього на м'яку вологу губку наноситься невелика кількість миючого речовини і піниться – ось тепер дзеркало може бути ретельно протерті. Для цього потрібно застосувати м'яку поверхню губки, будь-які жорсткі ганчірки або абразиви заборонені. Після цього губка промивається струменем проточної води, і з її допомогою проводиться видалення залишків піни з лицьової частини дзеркала. Після цього за допомогою микрофибровой серветки потрібно ще кілька разів добре витерти поверхню. Якщо на дзеркалі є жирові або інші затвердіння, перед початком процесу миття їх треба акуратно зняти за допомогою леза або ножа.

2. Миття чистою водою. Другим етапом приведення дзеркала в належний вигляд слід миття його поверхні дуже чистою водою. Дуже часто попередньо воду кип'ятять, а в якості інструменту використовується губка або м'яка серветка.

3. Додання блиску. Щоб зробити дзеркало блискучим, потрібно застосувати мікрофібри або папір. Перевага паперу в тому, що вона не залишає слідів після себе у вигляді волокон і залишків пилу. В даному випадку ідеально підійде газета, завдяки свій

Інструкція з якісної миття дзеркала
підходящої м'якості і здатності до адсорбції залишків вологи. Також цілком можна скористатися рушниками з целюлози. Перед натиранням поверхню дзеркала попередньо зволожується за допомогою спеціальної речовини. Це може бути той же «Містер Мускул для скла або «Клин вікна». Завдавши невелика кількість речовини на поверхню виробу, потрібно провести натирання заготовленої папером або серветкою. Існує також рецепт для приготування схожої речовини самостійно: для цього нашатирний спирт розбавляють у воді з розрахунку 1/20 (якщо немає нашатирю, можна скористатися звичайним медичним спиртом або горілкою).