Вікна

Вибір ідеальних підвіконь для квартири

Вибір ідеальних підвіконь для квартири Всі ми хоч раз замислювалися, чому в наших квартирах так мало місця. Вся проблема в тому, що квартира - це не типова бетонна коробка. У кожній квартирі будь-яке вільне місце повинно використовуватися по максимуму.

І звичайний підвіконня і є одне з цих місць. Ми звикли, що підвіконня або порожня, або використовується як місце для квітів. У цій статті я розповім, як з креативом використовувати підвіконня в квартирі.

1. Письмовий стіл

В дитячу або у вітальню кімнату можна замовити велику стільницю з дерева або неприродної каменю і насолоджуватися відмінним письмовим столом. Сидячи за ним, можна працювати або робити уроки. Таким чином, ви отримаєте доступ до природного світла для роботи і вільне місце в кімнаті. Даний варіант підходить найкраще для особистого кабінету в квартирі.

2. Туалетний столик для дівчат

Для симпатичного дамського куточка використовуємо той же прийом, що і в попередньому абзаці. Єдиний нюанс - підставляємо до підвіконня м'яке дамське крісельце. Так кожна дівчина зможе фарбуватися або завиватися, дивлячись на вид зі свого вікна.

3. Барна стійка

Для чоловіків шикарно підійде підвіконня, стилізований під барну стійку. Правда, для цього потрібен досить високий і широкий підвіконня, щоб розмістити на ньому всі атрибути барної стійки.

4. Куточок домогосподарки

У кожної домогосподарки є мрія мити посуд і одночасно спостерігати за своїми дітьми, що грають у дворі. Саме для цього можна організувати прямо на підвіконні посудомийну машину або просто раковину. Для цього будуть потрібні деякі навички або допомога професійних робітників. Труби і шланги для раковини будуть перебувати під підвіконням, який обов'язково повинен бути широким.

5. Лавочка в дитячій

Все в дитинстві мріяли залізти на підвіконня, звісивши ноги, і уплітаючи морозиво. Тепер ви самі можете влаштувати для своїх дітей підвіконня-крамницю. Вмонтувати лаву в підвіконня не так просто, тому в даному випадку краще звернутися до професіоналів своєї справи. Ваші діти будуть у захваті від нового підвіконня в дитячій.

6. Підвіконня-еркер з тахтою

Якщо вам пощастило, і у вас в квартирі є еркер, можна облаштувати цей кут. Поставте туди тахту з купою невеликих подушок - і у вас готове затишне місце для денного сну або читання. Візуально таке місце буде як би відокремлене від решти простору кімнати.

Це не всі варіанти креативного і не дуже дорогого підвіконня для однієї з ваших кімнат. Безліч дивних рішень ви можете винайти і втілити в життя самі.