Вікна

Як виконується заміна склопакета

Як виконується заміна склопакета Заміну склопакета потрібно робити у разі порушення цілісності або, якщо у вас встановлений однокамерний елемент, не досить зберігає тепло в приміщенні.

У будь-якій ситуації склопакети змінюють однаково і цю роботу можна виконувати як самостійно, так і за допомогою кваліфікованих монтажників.

Як і rifey-kondor.ru, так і виробництво склопакетів повинно бути виконано якісно. Часто у фірмі, що займається заміною вікон, замовляють послугу вимірювання склопакета і демонтажу старого, а новий склопакет вставляють самостійно. Виконати цю роботу можна, знаючи технологію.

Особливості заміни

Як виконується заміна склопакета
Заміна склопакета з однією, двома або трьома камерами відбувається однаковим способом. Крім того, будь-пластиковий профіль підходить для установки склопакета з кількома кількістю камер. Тобто при зміні не потрібно ставити новий профіль. Іноді дерев'яні профілі не дозволяють встановити двокамерний склопакет замість однокамерного. Технологія заміни часто різна і залежить від фірми-виробника самого профілю.

Порядок дій при самостійній заміні склопакета

Спочатку потрібно провести демонтаж старого склопакета. Для цього, знімаємо штапик, що утримує скло в профілі. Його прибирають за допомогою звичайного ножа, при цьому діяти потрібно дуже акуратно, інакше можна пошкодити пластикові частини профілю або сам штапик. Другим етапом буде демонтаж самого склопакета, його легко видалити, якщо не виникло проблем зі штапіком. Дотримуйтеся обережності у випадку з розбитим склом, їм ви можете пошкодити пластик профілю і навіть свої руки.

Демонтаж битого елемента проводиться тільки в рукавичках. Після видалення старого склопакета його необхідно виміряти, так вам буде легко зрозуміти габарити нового. Якщо його виміряти неможливо, зробіть відповідні заміри на порожній рамі. Наступним етапом є замовлення нового склопакета у фірми-виробника.

Для цього достатньо поговорити з оператором, уточнивши при замовленні всі розміри, необхідну кількість камер і тип склопакета. Оператор повідомляє ціну і укладає з вами договір. Коли склопакет виготовлять, ви зможете забрати його зі складу. Самостійна заміна склопакета відбувається швидко і без особливих зусиль. Вам потрібно встановити скло в пластиковий профіль і закріпити його штапиком.