Вікна

Самостійна установка вікон з ПВХ

Самостійна установка вікон з ПВХ Багато хто думає, що встановити пластикове вікно можуть тільки професійні монтажники. Проте поспішаю вас порадувати, що особливих навичок для цієї роботи не потрібно.

Перше що потрібно зробити, це прибрати старе дерев'яне вікно, а якщо будинок новий, то можна приступити безпосередньо до монтажу.

Для демонтажу старого вікна іноді може знадобитися обценьки і ножівка. Починати потрібно зі зняття стулок, потім демонтувати підвіконня і прибрати віконний блок. Потім очистіть віконний проріз від сміття і старої клоччя.

Монтаж пластикового вікна здійснюється двома способами: на анкерах і на навісах. Для новачків краще вибирати другий варіант простіший і не вимагає розбирання вікна. Що навіть у професіоналів може призвести до псування склопакета. Навіси являють собою планки з запірним механізмом і отворами.

Перед установкою укладаємо кілька невеликих брусків на підставу отвору, потім на них ставимо вікно, використовуючи будівельний рівень, вирівнюємо вікно по горизонталі і вертикалі. Підтискаємо навіси впритул до стіни, свердлимо отвори і садимо на дюбель цвях. Після того як всі навіси будуть закріплені, можна приступити до заповнення монтажною піною швів між стінами і профілем.

До цього етапу потрібно поставитися дуже уважно, велика кількість піни може просто деформувати вікно. Заключним етапом буде встановлення підвіконня. Підвіконня монтуються на валики монтажної піни, вирівнюють за рівнем і притискаються чим-небудь важким. Через добу вантаж можна зняти, видалити захисні плівки, підрізати зайву піну і зайнятися укосами.