Вікна

Як впоратися з протягами з вікон

Як впоратися з протягами з вікон Протяги доставляють масу неприємних відчуттів господарям. Виправити вади у вікнах, які мають величезні щілини, можна і самостійно, прислухавшись до кількох порад.

В зимову пору від сильних поривів вітру починають погойдуватися штори. Це відбувається тому, що вікна нещільно зафіксовані і між ними і стіною є отвори. Їх необхідно усунути, добре зафіксувати. Через ці дірки відбувається не тільки втрата тепла, але і дана витік може спричинити за собою збільшення витрат на опалення будинку.

Вінілові або алюмінієві вікна теж можуть мати ваду, зношені прокладки необхідно замінити. Не герметичність вікон можна визначити, підставивши долоню до вікна.

Що може бути причиною появи протягів?

При склінні старих вікон, можливо, використовувалася шпаклівка. З часом вона висихає, стає крихкою і відпадає. У цьому місці скло починає деренчати від поривів вітру.

Можна самостійно позбутися від щілин у вікнах і забути про протязі в будинку.

Пластикові зовнішні панелі стають зовні вікна. Вони вкручуються одночасно у вікно і стіну.

Можна додати стрічку з поролону. Стулки старих вікон з часом стають більше, тому вітер з легкістю проникає в приміщення, і виходить протяг. Поролонові стрічки можуть заткнути будь-яку щілину. Цей матеріал дуже м'який, легко піддається формуванню, добре прилипає до поверхні. В кінці опалювального сезону його можна легко видалити.

Поліетиленова плівка закріплюється за допомогою фена. По закінченні сезону слід видалити її за допомогою спирту.

Часто може тріснути скло. Якщо це відбулося, ці щілини можна замазати рідким склом. Замазка повинна висохнути. Видаляється ця замазка разом зі склом.

Що зробити, щоб позбутися від протягів на довгий час?

#10004; Можна запропонувати вашій увазі декілька способів захисту від витоків, але вони вимагають часу і фінансових витрат.

#10004; Огляньте раму на предмет відсутності шпаклівки, якщо її немає – нанесіть. Необхідно провести заміну скла.

#10004; Стару замазку слід видалити.

#10004; Необхідно зняти панель і замазати нової замазкою.

#10004; Скло потім акуратно садиться у мастику.

#10004; Замазку слід наносити тонким довгим шаром, щоб шар згладити, застосовують чистий шпатель.

#10004; Можна ще замінити дошки, замінити і самі вікна, які вже згнили або постійно деренчать, можна додати ПВХ панелі.