Вікна

Які вікна вибрати для скління лоджії

Які вікна вибрати для скління лоджії У кожній квартирі є таке додаткове приміщення, як балкон. І кожен власник мріє перетворити його в сад, особистий кабінет або ж альтанку для приємного проведення часу і чаювання.

Саме тому, щоб на балконі було завжди комфортно і затишно слід потурбуватися про його раціональному утеплення і скління.

Насправді багато людей переслідують абсолютно різні цілі щодо використання лоджій. Наприклад, якщо балкон буде грати роль підсобного приміщення, то зовсім необов'язково використовувати дорогі конструкції вікон, а якщо там буде розташовуватися житлова кімната, то краще не економити.

На сьогоднішній день існують універсальні конструкції, які підійдуть для будь-яких цілей, при цьому, відрізняються своєю доступною вартістю. Найбільш популярним і затребуваним профілем зараз вважається ПВХ, що володіє прекрасними характеристиками тепло - і звукоізоляції.

Вікна ПВХ - переваги

Вікна ПВХ, на відміну від своїх аналогічних конструкцій, мають ряд незаперечних переваг. По-перше – це довговічність використання. В результаті ряду експериментів, фахівці зуміли переконатися в тому, що такі вікна готові прослужити не одне десятиліття, причому без втрати високих експлуатаційних характеристик.

Навіть, якщо кольоровий профіль не має спеціальної захисної плівки, то він не втратить свій колір впродовж декількох років. Ще один секрет, який продовжує термін служби – це правильна вентиляція зовнішніх камер.

По – друге, такі вікна стійкі до різних атмосферних явищ, навіть найбільш агресивним. Тому вони підходять абсолютно для будь-яких регіонів. Для того щоб конструкції не піддавалися руйнуванню, в якості стабілізатора, використовують свинець.

Третє і важлива перевага – відмінна ізоляція, простота у використанні і доступна вартість.

Перед тим, як замовити вікна лоджії рекомендується викликати фахівця, який зробить правильні заміри. Самостійні виміри, без урахування усіх особливостей і нюансів, можуть бути зроблені не правильно, тому краще всього скористатися послугами замірника.

До того ж його послуги безкоштовні. Після цього виробники виготовлять профіль тих розмірів, які підійдуть вам ідеально. А за бажанням клієнта якісно їх встановлять.