Вікна

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна Дерев'яні вікна вже давно використовуються людиною для збереження тепла, а так само для створення затишку в своєму будинку. При цьому з часом змінювалися не тільки розміри та форма вікон, але ще й матеріали, які використовувалися для їх виготовлення.

Однак зміни можуть відбуватися не тільки в силу тих чи інших історичних подій, наукових відкриттів або ж модних віянь. Всі ці зміни відбуваються протягом тривалого періоду і з усіма вікнами.

Що ж стосується конкретних вікон, які встановлені в конкретному будинку, то в цьому випадку відбуваються зміни іншого роду, а саме може змінитися якість вікон з-за того, що сам матеріал, з якого вони виготовлені, зазнає найрізноманітніших впливів навколишнього середовища. Це як атмосферні опади, так і значні перепади температур. У зв'язку з цим www.spec-okna.ru необхідно періодично оновлювати, а так ж правильно за ними доглядати в процесі експлуатації.

Так після установки дерев'яних вікон, після закінчення опалювального сезону і встановлення позитивної температури за вікном необхідно ретельно вимити вікна і оглянути їх на предмет різних пошкоджень. Це може бути як відшарування фарби, так виникнення вогнищ гниття. Будь-які пошкодження потрібно усувати як можна швидше. Це не тільки допоможе зберегти вікна в цілості й схоронності, але ще й буде сприяти тому, що зовнішній вигляд Ваших вікон буде завжди на висоті. Тому для виправлення пошкоджень, перш за все, необхідно видалити фарбу з пошкоджених місць або ж з усього вікна, якщо пошкодження численні або ж їх розміри великі. Всю поверхню необхідно обробити спеціальними складами, які допоможуть захистити дерево, в тому числі і від гнилі. Особливо ретельно необхідно обробити ушкоджені місця. Після висихання даних складів на поверхню дерева наноситься новий лакофарбовий шар.