Вікна

Промышленные вентиляторы

Компанія «ПанорамаВент», поставляючи вентиляційне обладнання, пропонує професійне сервісне обслуговування та високу якість товару. Співпраця з найбільшими виробниками вентиляційних систем дає можливість реалізовувати продукцію на вигідних Вам умовах. Будь-які комплектуючі для обслуговування та монтажу систем вентиляції!

Если вас интересуют промышленные вентиляторы, стоит заглянуть на этот сайт смотреть на http://dzpo.com.ua/ven.html вы найдете промышленные вентиляторы отличного качества и по доступной цене.

протипожежні клапани 
Клапани необхідні для підтримки високого рівня безпеки, вони перешкоджають поширенню вогню, диму і чадного вуглекислого газу при виникненні пожежі. Одним з основних напрямків діяльності ТОВ «Панорамавент» є поставка компонентів обладнання від кращих виробників протипожежних клапанів. У нашому каталозі представлені огнезадерживающие клапани для всіх сфер застосування.

Електроприводи для клапанів 
Для регулювання стану клапана або повітряної заслінки використовуються електроприводи. Ми Вам можемо запропонувати продукцію від провідних виробників приводів: Belimo, Lufberg, Vilmann, а так же Air. Компанія Belimo в представлення не потребує, це лідер у своїй галузі. У нас Ви знайдете великий вибір електромеханічних (реверсивні з поворотної пружинної і без пружини) або електромагнітних електричних приводів Belimo для димовидалення або протипожежні, з обертовим моментом від 2.5 Нм до 40Нм.

Припливно-витяжні установки 
Припливно-витяжна вентиляція працює за принципом двостороннього обміну повітрям, завдяки чому в приміщенні (будинок, магазин, склад) буде постійне поповнення свіжого, чистого повітря і одночасний відтік зіпсованого, забрудненого. Для постійної циркуляції повітря в системах вентиляції наша компанія пропонує Вам купити припливно-витяжні установки компаній Dimmax, Delika і Komfovent. Всі установки цих виробників вентиляційного устаткування відповідають високим стандартам якості, мають широкий діапазон продуктивності і мають просунуту систему автоматики.

повітряні клапани 
Клапани та заслінки є устрою для регулювання потоку в вентиляційних, опалювальних і кондиціонують системах. Повітряні клапани для вентиляції стандартного зразка відрізняються простотою і практичністю у використанні, можуть комплектуватися електричними приводами. У нас ви можете вибрати повітряний клапан і повітряну заслінку круглого або прямокутного перетину потрібного розміру.

промислові вентилятори 
Устаткування термічне промислове експлуатується в багатьох індустріальних галузей з метою вентиляції та очищення повітря в заводських приміщеннях і об'єктів інфраструктури підприємств. Воно також використовується для систем кондиціонування, вентиляції, повітряного опалення або охолодження, пиловидалення тощо. В залежності від роду діяльності застосовують різні типи вентиляторів: радіальні, димовидалення, дахові, осьові і канальні - всі моделі представлені в нашому каталозі.

вентиляційні решітки 
У системах кондиціонування вентиляційні решітки найбільш видимий елемент повітророзподільної конструкції. Крім декорування приміщення, цей пристрій виконує ряд інших ключових функцій, в залежності від типу і призначення. Грати для вентиляції запобігають потраплянню всередину приміщення бруду, пилу, комах, павутиння та іншого. Система вентиляції приміщення включає в себе як зовнішні, так і внутрішні вентиляційні решітки, вони можуть бути регульовані або нерегульованих, круглі, прямокутні, декоративні - вибір великий. Менеджери компанії «Панорамавент» допоможуть Вам з вибором потрібної для Ваших умов решітки.