Вікна

Засклення балконів - що потрібно знати

Засклення балконів - що потрібно знати Коли ми говоримо про засклення балконів, ми маємо на увазі масштабні роботи, в процесі реалізації яких виконується безліч етапів, одним з яких є це саме засклення.

До речі, останнім часом переобладнання балконів в буквальному сенсі слова охопило країну. Дуже багато вже утеплили свій балкон, чимало тих, хто думають про те, щоб це зробити. Ми не будемо тут розповідати про вигоду такого переобладнання, далі мова піде конкретно про засклення. І перш ніж ми почнемо, згадаємо про компанії «Віконний стиль», знайти яку можна на сайті http://okna-balkony37.ru. Вони склить балкони швидко і за порівняно невелику винагороду.

Як можна засклити балкон

Перш за все, треба згадати про те, що балкон можна склити «теплим» і «холодним» заскленням. Перше призначене для скління отопляемых приміщень, ну а друге, як ви, швидше за все, вже здогадалися, для неопалюваних. Причому, що важливо тут відмітити, що на сьогоднішній день є тільки один дійсно грамотний спосіб, так званого «холодного» скління, це використання «холодного» алюмінієвого профілю, що ми і радимо зробити, якщо ви переоборудуете балкон, по суті, в лоджію, ну або просто в непотоплюване приміщення. У тому випадку якщо приміщення буде житловим, для його скління слід використовувати «теплі» віконні рами. Так зокрема можемо порадити ті ж алюмінієві вікна, тільки їх теплий варіант.

Само собою, засклити балкон можна далеко не тільки алюмінієвими вікнами. Можна використовувати і пластикові і дерев'яні віконні конструкції. Крім того, не варто забувати і про панорамне скління.

Важливе про склінні балконів

Про рівень теплозахисту ми вже розповіли, тепер настав час поговорити про дрібниці. Хоча, як у випадку з балконом вага віконної конструкції можна назвати дріб'язком, це дуже важливий момент, який обов'язково треба врахувати. До речі кажучи, саме тому тут дуже великий попит мають алюмінієві конструкції. Вони легкі, принаймні, легше, ніж пластикові вікна і навіть, ніж дерев'яні. Ну і якщо вже на те пішло згадаємо і про те, що алюмінієві вікна додатково до цього ще і дуже міцні. Їх рами не деформуються, що дає можливість склити ними великі прорізи.

Що стосується монтажу скління, то тут все те ж саме що і у випадку зі звичайним склом, за винятком тих випадків, коли мова йде про панорамному склінні. Ну а взагалі вікна фіксуються всередині отворів, після чого виконується герметизація монтажної щілини. Що використовувати, вирішувати вам, але ми радимо подумати саме про застосування алюмінієвих рам.