Вікна

Ламінована підлога

Ламінована підлога Ламіновані підлоги відносно недавно з'явилися на будівельному ринку, однак, незважаючи на це, вони вже встигли добре себе зарекомендувати в якості недорогого, практичного та надійного варіанту статевого покриття.

Дошки цього паркету закріплюються між собою за допомогою перебувають на бічних сторонах шипів і пазів. Оскільки дошки ламінованої підлоги з'єднані тільки один з одним, а не прикріплені безпосередньо до підлоги, така підлога називається плаваючим.

Ламінований паркет може легко укладатися на підлогу. Він є стійким до високих температур, не вигорає від сонячних променів і має гарну міцність. Така підлога може при акуратному використанні служити протягом довгих років. Планки паркету повинні дві доби перебувати в приміщенні перед укладанням.

Ламінована підлога
Ламінована підлога

Найкраще установку ламінованого паркету здійснювати на рівну м'яке покриття. Для пом'якшення ударів і гасіння звуків при твердому статевому підставі необхідно використовувати підкладку, товщина якої дорівнює 2-4 міліметри. Для виготовлення такої підкладки може бути використана гума (поліефірне волокно), пробка або спінений поліетилен.

Ламінована підлога
Укладання ізолюючого матеріалу рекомендується здійснювати перпендикулярно ламінованого паркету. Починати монтаж планок необхідно від стін, ряди з яких повинні орієнтовно лягати по напрямку сонячних променів з вікна. Робиться це для приховування швів і статевих нерівностей.

Краще всього починати укладання кожного нового ряду з обрізка, що залишився в попередньому ряду, завдяки чому відбувається зміщення стиків. Перебувати в кімнаті після укладання в ній ламінованого паркету не рекомендується. Також протягом восьми годин необхідно утриматися від проведення будь-яких робіт.