Вікна

Чим хороші підйомно-розсувні віконні конструкції

Чим хороші підйомно-розсувні віконні конструкції У західних країнах вже давно існують розсувні віконні конструкції, але на вітчизняному ринку цей тип продукції цілком можна назвати новинкою. І якщо раніше їх використовували для скління лоджій, балконів та інших великих отворів, то сьогодні все частіше вони зустрічаються в звичайних міських квартирах і приватних будинках.

Такий вибір можна пояснити невеликими площами приміщень, що змушує їх власників шукати альтернативу і розширювати його, використовуючи всі можливі варіанти.

Відкриваючись, стулки розсувних вікон багато місця не займають, але крім цього вони виділяються і багатьма іншими перевагами. Про економію внутрішнього простору вже говорилося, вікна також здатні проводити більше сонячного світла, шумоізоляційні характеристики теж чудові. Конструкції дуже надійні і прості, а наявність спеціальної фурнітури забезпечує герметичне закривання і легке відкривання. Для цього навіть можна встановлювати електропривод, особливо, у великих приміщеннях.

Потрібно сказати, що виготовляються tovarbest.ru з абсолютного нових зразків профілю, а повітряно-камерному контуру відведена роль сталевого каркасу для армування конструкції. Випускаються такі типи вікон з подвійним контуром, що дозволяє збільшити здатність затримувати протяги і суттєво економити тепло всередині приміщення. З особливостей підйомно-розсувних англійських вікон можна виділити їх настановну ширину, що дорівнює 82 сантиметрам. Тому комплектувати їх можна однокамерними склопакетами, і двокамерними.

Для відкриття такого вікна цілком достатньо просто підняти нижню стулку на середину віконного отвору і закріпити спеціальним чином, для чого конструкції оснащуються внутрішнім компенсаторним механізмом. Саме його наявність дає можливість залишати стулки в режимі провітрювання без побоювань, що вони не втримаються і розіб'ються. Від мошки і сміття з вулиці конструкції, так само як і традиційні пластикові вікна, можна захищати москітними сітками. Ручок, які виступають над поверхнею вікна, тут немає, замість них виробником встановлюється невеликий притискної замок.

Такий пристрій віконної конструкції дозволяє вішати жалюзі або штори рулонного типу практично впритул до скла, їм нічого заважати не буде. Відкривати і закривати підйомно-розсувні конструкції можна дуже легко, надійність їх роботи на всьому терміні експлуатації забезпечує високу якість встановлюється канадської фурнітури. Крім того, в Подільській віконної компанії працюють висококласні фахівці, тому, як тільки прийнято рішення про встановлення таких вікон, потрібно звертатися до нас по контактам на сайті tovarbest.ru.