Вікна

Різновиди дерев'яних склопакетів

Різновиди дерев'яних склопакетів Склопакет – це конструкція герметичного типу, що включає в себе кілька послідовно розташованих стекол: як їх поділу виступає дистанційна рамка, яка має на краях шар герметика.

Найчастіше зустрічаються пластикові і дерев'яні склопакети, при чому останні здатні не тільки відмінно прикрасити приміщення, але і забезпечити його теплоізоляцію.

Незважаючи на значну різноманітність виробів даного типу, найчастіше використовуються наступні:

1. Стандартний однокамерний склопакет. Дані вироби випускають шириною 24 мм, що для наших умов замало: найчастіше таким типом склопакетів оснащуються кімнати із заскленими балконами і лоджіями.

2. Двокамерні склопакети. Ширина подібних вікон досягає 32 мм; наявність другого склопакета дозволяє поліпшити показники тепло - і шумоізоляції майже на 30%.

3. Енергозберігаючі. Скла в цих дерев'яних вікнах забезпечені захисним срібним шаром, а в якості заповнювача виступає інертний газ. Це дозволяє склопакету захищати житло від впливу ультрафіолету, збільшуючи економію енергії майже на 20%, якщо порівнювати його з звичайними двокамерними вікнами. При цьому важливо зауважити, що мова йде про однокамерних виробах, що дозволяє помітно зменшити вагу конструкцій. При цьому дуже важливо уникати випаровування аргонової повітряного прошарку, що тягне за собою швидке руйнування срібною захисту.

4. Протиударні. Ці вікна оснащені триплексом: 2 і більше скла склеюються за допомогою прозорого клею або плівки. В результаті цього осколки скла не розлітаються при ударах по їх поверхні: це дозволяє уникнути травм і порізів. При цьому рівень шумоізоляції знаходиться на рівні стандартного двокамерного склопакета. При бажанні протиударні склопакети

Різновиди дерев'яних склопакетів
можуть декоруватися в різні кольори, за рахунок використання тонуючих плівок.

5. Рефлекторне скло. Дерев'яні склопакети даного типу оснащуються стеклами з напиленням, для чого використовують металевий оксид. Отримана в результаті дзеркальна поверхня здатна ефективно відбивати сонячне світло, зберігаючи усередині приміщень комфортну прохолоду.

6. Декоративні склопакети. Крім спеціальної розкладкою на дерев'яних рамах, тут застосовуються різні декоративні скла – візерункові, гравіровані, тоновані.