Вікна

Як встановити вікно

Як встановити вікно Установка пластикових вікон досить складний і трудомісткий процес, і часто від якості установки безпосередньо залежить термін, протягом якого це вікно буде справно служити.

Навіть найбільш якісні і дорогі моделі вікон не зможуть гідно виконувати свої функції, якщо в процесі установки були внесені зміни в технологію.

Установка ділиться на такі етапи:

#10102; По-перше, слід ретельно вимірювати габарити отвору, в який буде встановлено вікно. Часто професіонали, які займаються виготовленням і установкою вікон, роблять цю процедуру абсолютно безкоштовно. Поки будуть виконуватися заміри, замовник може обговорити деякі, що його цікавлять питання, які стосуються встановлення вікна. Після проведення цієї процедури, отримані результати передаються на фабрику, в якій безпосередньо і буде виготовлятися вікно.

Як встановити вікно
Як встановити вікно

#10103; У разі якщо установка проводиться не під час капітального ремонту, то слід пам'ятати, що перед установкою нових вікон, потрібно буде видалити старі вікна. У більшості випадків компанія-інсталятор видаляє старі service-vm.kiev.ua безкоштовно. Природно, цю роботу треба виконувати максимально оперативно та якісно, щоб не доставляти дискомфорту господарям. Найбільш важлива швидкість виконання цієї процедури взимку.

#10104; На даному етапі робот проводиться вирівнювання віконного отвору. Цей етап вважається одним з найважливіших, оскільки від точності його виконання залежить довговічність вікна, а також якість функцій, які воно виконує.

#10105; Після цього наступає установки самої віконної рами і склопакета. Рама закріплюється в отворі і надійно фіксується монтажною піною, яка також виконує функції ізолятора.

Як встановити вікно
Як встановити вікно

#10106; На останній стадії робіт встановлюється різна фурнітура, декоративні частині вікна, а також укоси і відливи. Також на цьому етапі проводиться ізоляція всієї системи. Тип і модель укосу вибирає клієнт при оформленні договору. Найпопулярнішими є пластикові укоси. Це пов'язано з їх довговічністю і відсутності необхідності в постійному догляді. Вид фурнітури також вибирається замовником заздалегідь.