Вікна

Як остудити квартиру у спеку

Як остудити квартиру у спеку Ті люди, у яких вдома не є кондиціонера, влітку просто знемагають від спеки. Особливо складно тим, хто з якихось причин має сидіти вдома і не може вибратися на природу, ближче до води.

Часом людина міг би дати собі перепочинок і відправитися в прохолодний кінотеатр і супермаркет. Але і це можуть дозволити собі не всі. Тому, що іноді люди присвячують роботі багато часу і просто не можуть витрачати його на пусті прогулянки.

Взагалі, придбання кондиціонера в будинок могло б бути хорошим виходом, але існують дві основні причини, чому люди не хочуть їх купувати. По-перше, дуже дороге обслуговування кондиціонерів київ, а по-друге, бояться отримати переохолодження і застудитися. А, найчастіше, це пристрій не актуально для тих людей, хто не має власного будинку або квартири і змушений винаймати житло. Але завдяки народної мудрості можна легко знизити температуру без кондиціонера. Таким чином, атмосфера в міських квартирах стане цілком придатною для життя.

Дзеркальні вікна

Існує спеціальна плівка, здатна захищати від сонця. Все, що потрібно – це просто заклеїти нею вікна. Купити її можна в будь-якому будівельному магазині. Вартість такої плівки недорога, всього 150-200 рублів. Якщо ви купите тільки одну упаковку, то заклеите два вікна. Але, якщо у вас немає такої плівки і можливості її придбати, тоді її може цілком замінити харчова фольга. Також ви можете поцікавитися у продавців, чи є у них пакувальної плівки для квітів. Зазвичай вона у них залишається, і ви можете придбати за договірною ціною. Не переживайте, що ви витратите дуже багато часу на обклеювання вікон, зазвичай на це витрачається не більше 30 хвилин. Зате ви отримаєте більш комфортну квартиру.

Закритий місто

Зазвичай люди люблять провітрювати свої квартири, так і просто відкривати вікна, якщо тепла погода. Але, якщо температура на вулиці стає більш 30 градусів, то відкривати вікна не слід. Таким чином, ви просто станете запускати спеку в будинок, а свіже повітря в квартиру не потрапляє. Постарайтеся в теплу пору року розкривати вікна тільки на ніч і закривати їх після 8-9 ранку, в залежності від погоди. Інша справа, якщо вікна виходять на різні сторони квартири, і ви можете влаштувати протяг. Тільки в цьому випадку реально хоч трохи охолодити квартиру.