Вікна

Декоративні плівки на вікна

Декоративні плівки на вікна Декор в наш час має набагато більше значення, ніж десять і навіть, ніж п'ять років тому. Причому, ми тут говоримо не тільки про декорі ділянок, але і про красу приміщень.

Все більше людей декорують, в тому числі і вікна своїх осель, що, до речі кажучи, вельми розумно, адже в такому випадку одним пострілом вибивається відразу дві мети, а саме виконується прикраса інтер'єру приміщення і прикраса будинку, а значить і екстер'єру. Робиться це за допомогою спеціальної плівки. Якщо ви не розумієте, про що ми говоримо, радимо www.tonirovka.ua на сайті tonirovka.ua можна не тільки ознайомитися з асортиментом, але придбати декоративну непрозору плівку.

Декоративна плівка випускається в дуже великому асортименті. Для початку вкажемо на те, що купити можна як матову, так і глянсову плівку. Ну а що стосується колірного вибору і вибору зображень, то тут з упевненістю можна стверджувати про безмежному виборі, адже абсолютно кожен може замовити щось саме для себе, те, що хочеться, наприклад свій портрет або щось інше. Саме тому декоративна плівка і є сьогодні одним з найбільш ефективних і що важливо, найпростіших способів індивідуалізації вікон і будівель в цілому.

Монтаж самоклеючої плівки не відрізняється великими складнощами. Все, що потрібно зробити, це зняти захисний шар і акуратно, не поспішаючи приклеїти виріб на ту частину скла, яку планувалося задекорувати таким чином. Вкрай важливо, щоб не було складок, тому ми радимо клеїти декорацію з використанням лінійки або чогось подібного. Лінійку потрібно використовувати в якості притискного пристосування при цьому плівку треба тримати в натягнутому стані на деякій відстані від скла.

Що стосується експлуатаційних характеристик цієї плівки, то з цим у неї все у повному порядку. Почнемо з того, що вона чудово переносить вплив вологи, тобто, вікна, обклеєні їй, можна мити, причому навіть з використанням побутової хімії. До речі, самоклеюча плівка складається з певної кількості шарів поліестера, що і робить її не тільки стійкою до вологи, але і міцною, а також стійкою до механічного впливу, зокрема до стирання.

На завершення згадаємо і про те, що плівка крім того що декорує вікна, вона до того ж робить їх безпечнішими. Про що ми? Про те, що наявність плівки, причому дуже міцної плівки запобіжить розліт осколків скла при його руйнуванні. Таким чином, вона робить з простих стекол, безосколкове.