Вікна

Поради по установці віконних відливів

Поради по установці віконних відливів Віконний відлив, по суті, виконує роль зовнішнього підвіконня, захищаючи частина стіни під вікном від промокання. Найбільш практичним і недорогим видом є вироби з оцинкованої сталі, здатні як захищати стіну від вологи, так і оформити зовнішність віконного отвору.

Процес установки відливу не відрізняється особливою складністю, і тому може бути виконаний самостійно, головне, знати і дотримувати певні нюанси:

1. Якісно підрізати зовнішнє підвіконня. Придбане виріб має, як правило, завдовжки три метри. Під час підрізання потрібно залишити запас на подгибания з кожного краю, по одному сантиметру: цим самим створюється бар'єр для стікаючої води, щоб вона на просочувала зовнішній укіс. Це може призвести не тільки до його швидкого руйнування, але і значного промерзання в морозний час, що, як правило, приводить до утворення конденсату на шибках.

2. Підбір ширини. При купівлі заготовки важливо врахувати те, що відлив повинен виступати за межі стіни на кілька сантиметрів, що дасть можливість воді благополучно стікати, на просочуючи стіну. Благо, що реалізуються укоси можуть мати ширину від 9-ти до 40-ка см, так що вибрати є з чого: у крайньому випадку, надлишок можна підрізати ножицями по металу.

3. Підготувати нижню кромку укосу. Для цього існує спеціальна паропроникна стрічка, за допомогою якої герметизуються низ вікна. Особливістю її є здатність вивести зайву вологу з стіни, але назад її не пропустити. Один край стрічки приклеюють поверх рамної підкладки, а другий – на почищений і погрунтованный край нижньої частини отвору вікна.

4. Облаштування подушки. Вона служить опорою для відливу, і її можна попередньо зробити з цементного розчину, а можна просто задути морозостійку монтажну піну під відлив. Краще всього для цього застосувати герметик поліуретанового типу, що володіє малим відсотком розширення під час висихання.

Поради по установці віконних відливів

5. Кріплення. Для цього використовуються невеликі саморізи по металу, якими і відбувається фіксування відливу до основи нижньої розширювача рами. При цьому попередньо місце з'єднання відливу і віконної рами рекомендується обробити шаром герметика, для перегородження доступу вологи до нижньої частини вікна.

При установці головне дотримуватися правильну послідовність і якість операцій, що дасть можливість не мати проблем з відливами в найближчі 20-30 років. Вироби з оцинкованої сталі особливого догляду не потребують.