Вікна

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним Присутні в конструкції дуже багатьох будинків мансардні приміщення, таку свою назву придбали завдяки своєму творцеві Ф. Мансарду, який першим вирішив функціонально використовувати наявний простір під дахом, застосувавши його в якості житла для прислуги.

Подібне рішення, звичайно ж, виявилося неймовірно практичним, адже навіть у наші дні, через кілька століть, вона все також користується досить солідною популярністю.

Облагороджування мансардного поверху дає можливість не тільки більш функціонально використовувати наявне в будинку простір, але і, до того ж, дозволяє власникам вдосталь насолоджуватися видами нічного неба і зачаровывающих сходів і заходів. Завдяки наявності такого приміщення, навіть в самому центрі великого мегаполісу, можна буде досить легко залишатися на самоті з природою. Крім того, подібне рішення також є ще й економічно вигідним, а що застосовуються в ході облаштування нові інноваційні матеріали, роблять його ще й максимально функціональним і зручним.

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним

Особливості утеплення мансарди

При проведенні робіт з утеплення мансарди необхідно обов'язково брати до уваги ряд певних нюансів. Так, в першу чергу, дуже важливо постаратися створити повністю безперервну теплоізоляцію, без наявності стикувальних швів і щілин. Крім того, сам ізоляційний матеріал, при цьому, повинен обов'язково мати досить надійний захист від вологи. Для цього зсередини рекомендується прокладати шар спеціального пароізоляційного матеріалу, а зовні застосовувати додаткову гідроізоляцію.

Укладання теплоізоляційного шару, в даній ситуації, зазвичай здійснюється безпосередньо між кроквами. Подібний метод дозволить у майбутньому запобігти можливість виникнення щілин, а також допоможе забезпечити максимально щільне прилягання застосовуваного ізоляційного матеріалу до самої покрівлі.

Як зробити мансардне приміщення більш зручним і функціональним

Скління мансардного приміщення

У тому випадку, якщо мансарда облаштовується в старому горищному приміщенні, то тут під мансардні вікна цілком можна буде переробити вже наявні слухові вікна. Коли ж ця операція здійснюється безпосередньо у процесі зведення нового будинку, то тут, звичайно ж, бажано відразу застосовувати спеціальні віконні конструкції мансардного типу.

Основною особливістю таких мансардних вікон є їх унікальна здатність пропускати достатньо великі обсяги світла і тепла. Крім цього, деякі виробники подібних конструкцій додатково оснащують свої вироби спеціальними шторками, жалюзі і, в деяких випадках, навіть ролетами.