Вікна

Ризики і страхи покупця новобудови

Ризики і страхи покупця новобудови Придбання квартири від забудовника на нульовому циклі будівництва – це дуже вигідна угода, так як така покупка дає можливість покупцеві заощадити до 30% від вартості вже зданої квартири.

Але, з іншого боку, подібна операція дуже ризикована, оскільки ніхто не може дати 100% гарантії, що новобудову здадуть вчасно, забудовник не виявиться обманщиком, а в квартирах не буде будівельного шлюбу.

Квартиру, яку ще не побудували, не можна оглянути і оцінити її якість. Покупець набуває новобудову, немов кота в мішку.

Найпоширеніші ризики на первинному ринку

До найпоширеніших ризиків покупці на первинному ринку відносять:

· Великий ризик втрати грошей при покупці ekspert-realty.ru на нульовому циклі

· Ризик отримання житла дуже низької якості

· Ризик нарватися на довгобуд або зовсім, заморожування будівництва

Купівля новобудови на нульовому циклі

Сьогодні придбання новобудови на початкових етапах будівництва, коли ще тільки заливають фундамент під майбутній будинок, дуже привабливо, адже покупець може таким чином заощадити значну суму коштів.

Але придбання квартири від забудовника на початкових етапах дуже ризиковано, адже покупець може зв'язатися з шахраєм-забудовником, який просто зникне з своїми заощадженнями.

Також покупець ризикує нарватися на подвійні продажі, коли одну і ту ж квартиру продають кільком людям. Подвійні продажі – це далеко не рідкість на первинці і статися це може через недбалість працівників компанії, неправильно заповнюють документи, так і навмисного шахрайству будівельної компанії, яка женеться за прибутком за будь-яку ціну.

Низька якість житла

Після здачі будинку покупцям вручають ключі і вони можуть виявити у своїх нових квартирах значущі недоробки і будівельний шлюб. Часто в новобудовах можна побачити не вирівняні стіни, неякісно поставлені вікна ПВХ, нерівні підлоги, погано працюючі інженерні комунікації. Якщо власник квартири підпише акт приймання житла, то йому доведеться все переробляти за свої власні кошти.

Забудовники зазвичай не дуже поспішають усувати шлюб в квартирах. Ніколи не підписуйте акт приймання квартири, поки компанія не усуне весь шлюб.

Довгобуд або заморожування будівництва

В силу різних причин, які дуже часто не залежать від будівельної компанії, покупець на первинному ринку може зіткнутися з довгобудом. Але буває, що будівництво зупиняють і з вини забудовника. Не рідкість випадки, коли компанія будує багатоквартирний будинок на ділянці, призначеній під ІЖС, тобто будівництво будинку на одну сім'ю.

Щоб хоч якось убезпечити себе від цього ризику слід ретельно перевірити документацію компанії, і бажано, разом з юристом. Також ретельно підбирайте забудовника, у якого ви будете купувати житло, переконайтеся в його надійності та сумлінності. А якщо вам цікава ekspert-realty.ru рекомендую звернутися сюди ekspert-realty.ru