Вікна

Віконні укоси якому матеріалу віддати перевагу

Віконні укоси якому матеріалу віддати перевагу Здійснюючи установку вікна, не варто забувати про такому елементі, як укіс. Для його конструювання можна використовувати величезну кількість матеріалів, які виділяються особливостями, перевагами.

Щоб простіше було визначитися, потрібно вивчити їх.

Укіс з штукатурки

Для його підготовки потрібно чимало часу, оскільки кожен наступний шар обраної штукатурки варто наносити, як тільки застигне попередній. Іноді на формування укосу йде тиждень-два. Незважаючи на це, технологію обов'язково потрібно дотримуватися. В іншому випадку, штукатурні укоси досить швидко руйнуватися.

Гіпсокартонний укіс

Використовувати даний матеріал можна для формування укосів, як в сухих, так і в надмірно вологих приміщеннях. Сконструйовані з гіпсокартону конструкції виділяються пожаростойкостью, екологічністю. Але от монтаж варто довіряти професіоналам, оскільки цей процес має певні нюанси. Крім того, в подальшому гіпсокартонні укоси потрібно додатково облицьовувати.

Укіс із пластику

Установка пластикових укосів не займає багато часу, сприяє герметизації всієї віконної системи. Бажано, виробляти монтаж цих елементів разом з вікном. Так, можна буде створити цілісну і привабливу конструкцію.

Якщо в процесі експлуатації буде порушена пластикового укосу, то його без складнощів можна відремонтувати.

Завдяки тому, що для створення таких укосів можна застосовувати пластик різних відтінків, вони в будь-який інтер'єр відмінно впишуться.

Укіс з МДФ

Така конструкція виділяється незначною вартістю, привабливим виглядом і простотою створення. Але потрібно пам'ятати, що їх кріплення має безліч аспектів, без врахування яких складно отримати цілісну композицію. Крім того, відкоси з МДФ починає стрімко руйнуватися, деформуватися під дією вологи. Безсумнівно, їх можна обробити відповідними захисними речовинами, щоб продовжити період використання.

Укоси з деревини

Як правило, такий варіант вибирають ті громадяни, які хочуть цікаво і якісно оформити віконний отвір. Але потрібно пам'ятати, що конструкції з деревини мають чималу вартість. Крім того, догляд за такими укосами включає масу важливих етапів, на виконання яких потрібен час, кошти.

Визначаючи те, який саме матеріал варто використовувати для створення укосів, варто враховувати особливості клімату, габарити віконного отвору. Додатково можна проконсультуватися з майстрами.